#1

רוצה להעניק לאוהדים את מה שהם רוצים. בניון


רוצה להעניק לאוהדים את מה שהם צריכים. מאמן פולהאם רוי הודג'סון


הניצחון על מנצ'סטר יונייטד שחרר הרבה לחץ שהיה על רפא בניטז, ונראה היה כי ליברפול תחזור לעצמה. ובכן, היא חזרה לעצמה, והודחה השבוע מגביע הליגה אחרי הפסד לארסנל, והלחץ חזר לאדומים. פרננדו טורס יפתח בחוד, וינסה להשכיח את חסרונם של הקשרים סטיבן ג'רארד ואלברטו אקווילאני, והמגן גלן ג'ונסון.


"לג'רארד עדיין יש בעיה במפשעה, והוא לא יהיה כשיר", אמר בניטז, "הוא עובד קשה כדי לחזור למגרשים, ובשבוע הבא נראה איך זה מתקדם. יש לשחקנים מצב רוח טוב כי אנחנו יודעים שאנחנו קבוצה איכותית". חאבייר מסצ'ראנו חוזר מעונש השעייה, והוא צפוי לפתוח בקישור בצוותא עם יוסי בניון ודירק קויט. "נצטרך לעבוד קשה כמו מול היונייטד, יש עלינו המון לחץ עכשיו, אבל אם נדע להמשיך ולנצל את האיכויות שלנו, נוכל להעניק לאוהדים את מה שהם רוצים", אמר בניון כשהתייחס למשחק בשבת.


אחרי ארבעה משחקים ללא שער לרשת האדומים, האוהדים בקרייבן קוטג' שבמזרח לונדון מצפים ליותר משחקני קבוצתם. זה היה קצת קשה, כי חלוץ הקבוצה אנדי ג'ונסון עדיין פצוע ויחמיץ את המשחק, כמו גם סימון דייויס ודני מרפי. פולהאם ניצחה רק במשחק אחד מחמשת האחרונים, ובקרייבן קוטג' כבר מרגישים את התחתית מתקרבת, כך שאסור לקוטג'רס לאבד נקודות מול האורחים מצפון מערב אנגליה.