#1

מאמין שאפשר לקחת אליפות. ונגר


מאמין שאין הבדל גדול בין הקבוצות. קין


לונדון עוצרת את נשימתה לקראת הדרבי הקלאסי של העיר, כשהשנה, לפי יכולת שתי הקבוצות, אפשר לצפות לגם למשחק איכותי ומהיר. זה יהיה הדרבי ה-162 בין השתיים בליגה, והפעם האחרונה שהספרס ניצחו הייתה בדרבי ה-142, כלומר לפני הרבה מאוד זמן. ההצלחות של ארסנל בעשור האחרון והמאזן בין השתיים מספק לאוהדי התותחנים אפשרות להקניט את אוהדי היריבה ללא הרף. הניצחון האחרון של התרנגולים על התותחנים היה בנובמבר 1999, וניצחון החוץ האחרון היה במאי 1993. בטוטנהאם יעשו הכל כדי לשנות את הסטטיסטיקה המביכה הזאת.


שוער המארחת לוקאש פביאנסקי פצוע ובספק למשחק, ומי שעשוי להחליפו הוא מנואל אלמוניה, שלא עמד בשער התותחנים מאז ספטמבר. ארסן ונגר ייחסר את תומאס רוזיצקי, דנילסון ותיאו וולקוט, ויקווה שאנדרי ארשבין, רובין ואן פרסי וססק פברגאס יצליחו להביך את הגנת טוטנהאם. לאורך כל שנותיו של ונגר כמאמן ארסנל, החליפה טוטנהאם 11 מאמנים, והצרפתי ניסה להסביר זאת. "יציבות היא חלק חשוב בהצלחה. כל יו"ר רוצה יציבות במועדון ולא קל להשיג את זה. אני חושב שהארי רדנאפ מננוסה ואינטליגנטי, ולכן הוא המשיך בקבוצה".


טוטנהאם תחסר את ארון לנון, הפצוע בקרסולו, ובמקומו יפתח דייויד בנטלי. "אם ניקח את שתי הקבוצות אפשר יהיה לומר שאין הבדל גדול, אבל את זה נראה בסוף המשחק", אמר רובי קין, שהוסיף כי לדעתו ספסל הספרס אף עמוק יותר. ונגר לא נשאר חייב. "אני לא עורך השוואות עם טוטנהאם, יש לי אמונה חזקה בשחקנים שלי, אני חושב שאנחנו יכולים לזכות באליפות". הארי רדנאפ חתם את העימות כשהוסיף: "אולי ארסנל חזקה מאיתנו, ויש לה כמה צעירים טובים בספסל, אבל יש כמה תחומים בהם אנחנו עולים עליהם". אילו תחומים? את זה התרנגולים יצטרכו להוכיח באיצטדיון האמירויות.