#1

"אנחנו צריכים להיות יותר רגועים". בניטז


"הוא חייב להתאמן חזק ואני מקווה שניתן לו יותר דקות משחק". אקווילאני


ונגר רוצה לראותו אותו גם בעונה הבאה. פראן מרידה


הניצחון על מנצ'סטר יונייטד סתם הרבה פיות שביקרו את מאמן ליברפול רפא בניטז, אבל אמש (רביעי) חזרו האדומים לסורם. ליברפול הודחה מביע הליגה אחרי שהפסידה בלונדון לארסנל 2:1. ליברפול הגיעה עם זיכרון כואב לאיצטדיון האמירויות אחרי שהודחה מגביע הליגה בכל חמש השנים האחרונות על ידי יריבות לונדוניות. למרות שלא הפסידה לארסנל בשבעת המפגשים האחרונים ביניהן, המאזן מהעבר הרחוק גבר על המאזן השני האורחים.


"כשמשחקים נגד קבוצה איכותית כמו ארסנל, תמיד קשה", אמר בניטז ל-BBC. "היו לנו כמה הזדמנויות, להם היו כמה הזדמנויות, זה היה משחק טוב לחובבי הכדורגל. כשאתה משחק טוב ומפסיד, זה שונה מלשחק רע ולהפסיד. היו כמה דברים חיובים שהיו במשחק, אבל אנחנו צריכים להשתפר במסירה האחרונה, אנחנו צריכים להיות יותר רגועים. לפעמים זה מצליח, לפעמים לא. להפסיד זה תמיד רע, זה לא קל, אבל היום ראינו כמה שחקנים טובים שהוכיחו את עצמם". כשנשאל על יכולתו של הקשר אלברטו אקווילאני, אמר בניטז: "ייקח לו זמן לחזור לכושר, הוא חייב להתאמן חזק ואני מקווה שניתן לו יותר דקות משחק כדי שיראה את הכישרון שלו".


מנגד, מאמן ארסנל ארסן ונגר היה מרוצה מהניצחון. "זה היה משחק איכותי, עם קצב מהיר, טכניקה מצד שתי הקבוצות, זאת התוצאה שרצינו, ואני חושב שהאוהדים קיבלו תמורה לכספם". פראן מרידה היה מצוין במשחק והעלה את ארסנל ל-0:1 אחרי פצצה ששלח לרשת ליברפול, ויכולתו לא נעלמה מעיני המנג'ר הצרפתי. "הוא שחקן איכותי, אני לא נתתי לו הרבה דקות, אבל כמובן שאני מאמין בו. הוא שיחק מצוין. אני רוצה אותו גם לעונה הבאה".