#1

במשחקה הראשון מאז הגעתו של אברהם גרנט, תארח מחר (שבת, 16:00) פורטסמות' את טוטנהאם במסגרת המחזור התשיעי של הפרמייר ליג. גרנט לא יעמוד על הקווים מכיוון שעדיין לא קיבל את אישור העבודה שלו באנגליה.
על פורטסמות' עוברת עד כה עונה קטסטרופלית. עד המחזור האחרון, בו ניצחה בחוץ 0:1 את וולבס, פומפי הפסידה את שבעת המשחקים הראשונים של העונה בליגה, ארבעה מהם בבית. זו גם היתה הסיבה לצירופו של המנהל המקצועי הישראלי.
הקבוצה של גרנט תחפש ניצחון בית ראשון מאז מאי, אך זו צפויה להיות משימה קשה במיוחד נגד התרנגולים, שנראים מצוין העונה ומדורגים במקום השלישי בטבלת הפרמייר ליג. בחוד של טוטנהאם צפויים לפתוח ג'רמיין דפו ורובי קין, שרוצים להשיג ניצחון ולהישאר קרוב לצ'לסי.
טל בן חיים צפוי לפתוח בהרכב הראשון, שלפי טענת פורטסמות' יקבע המאמן, פול הארט. מאז הגעתו של גרנט תוהים בתקשורת האנגלית מה בדיוק חלוקת התפקידים בין גרנט והארט, שכבר הספיק להצהיר בראיונות: "אני אקבע את ההרכב ואעביר את האימונים".
אך הסיפור של המשחק הוא בכלל חזרתו של הארי רדנאפ, מאמן פומפי לשעבר, לפרטון פארק. רדנאפ אמר לקראת המשחק: "הייתי המאמן הכי טוב שהיה להם ואני גאה במה שעשיתי שם". האוהדים מאוד כועסים על רדנאפ, לאחר שבתקופתו המועדון השקיע כסף רב בשחקנים כמו דפו, השקעות שגרמו לקריסה כלכלית.
תמיר כהן פוגש את היונייטד, רוני ייעדר מהמשחק

תמיר כהן צפוי לפתוח בהרכב בולטון שתפגוש באולד טראפורד את מנצ'סטר יונייטד. השדים האדומים, ללא ווין רוני הפצוע, מחפשים ניצחון שיקרב אותם לצ'לסי, ועשוי גם לאפשר להם לעלות למקום הראשון. החדשות הטובות לאוהדי היונייטד היא חזרתו הצפויה להרכב של השוער, אדווין ואן דר סאר. בולטון תנסה להשיג תוצאה טובה בניסיון לחמוק מירידה מתחת לקו האדום בסוף המחזור.

קרידט לone