#1

מכה למכבי חיפה - קשרה הצעיר והמוכשר של הקבוצה, אייל גולסה, ייאלץ להיעדר ממשחקיה הקרובים לאחר שבדיקת MRI אותה עבר אחה"צ (שלישי) הוכיחה כי הוא סובל משבר מאמץ באחת מעצמות אגן הירכיים.
אורטופד הקבוצה, ד"ר בצלאל פסקין, שביצע את הבדיקה לגולסה, ציין כי חזרתו של גולסה למגרשים תלויה בקצב החלמתו, כי מדובר בהיעדרות בת מספר שבועות וכי השחקן זקוק למנוחה עד להחלמתו המלאה.
מבחינת הצוות הרפואי האבחנה מניחה את הדעת בעיקר בגלל החשש שגולסה סובל מפציעה קשה יותר שתצריך ניתוח. על פי הערכת הצוות הרפואי, גולסה יחזור לפעילות מלאה תוך חודש ימים מה שאומר שהוא לא ישחק במשחקים הקרובים מול ב"ש ויובנטוס בליגת האלופות.
קטן, משומר וגדיר יהיו כשירים לב"ש
בזמן שנבחרת ישראל מתכוננת למשחק שיסגור את קמפיין מוקדמות מונדיאל 2010 מול שוייץ, במכבי חיפה כבר חושבים על צמד המשחקים הקרוב של הקבוצה, מול הפועל ב"ש בליגה ומול יובנטוס בליגת האלופות.
אייל משומר, מוחמד גדיר ויניב קטן, שלא היו כשירים למשחקי הנבחרות, יעמדו לשירותו של אלישע לוי בשני המשחקים הקרובים של הירוקים. ואכן, במועדון מרוצים מאוד מחזרתם של משומר וגדיר לאימוני הקבוצה.

היעדרותו של גולסה משני המשחקים הקרובים גורמת ללא מעט כאבי ראש לאלישע לוי והדברים אמורים במיוחד לגבי המשחק מול יובה, שכן במשחק הזה לוי יצטרך להסתדר גם ללא בירם כיאל שהורחק משני המשחקים הקרובים בליגת האלופות בגלל האדום שספג בבורדו.

קרידט לone