#1

המנהל המקצועי של פורטסמות', אברהם גרנט, נחת אמש (רביעי) בלונדון והצטרף היום באופן רשמי לאימוני הקבוצה.
גרנט שעדיין לא יכול להעביר את האימונים וגם לא לעמוד על הקווים בגלל עיכוב במתן רשיון העבודה האנגלי שלו, צפה מהצד באימון ולהפתעתו הגיעו אוהדים של פורטסמות' שהמתינו לו עם זר פרחים ענק והודו לו על הצטרפותו במאבק של הקבוצה שלא לרדת חלילה ליגה.
גרנט והמאמן פול הארט שכבר נפגשו בלונדון וגם באימון, יכינו את פומפי למפגש מול טוטנהאם וייקבעו יחד את ההרכב שאמור לפתוח.לאור השאלות הרבות שהגיעו לגרנט על הקשר של איש העסקים, רוני מאנה, לפורטמסמות', אמר גרנט למקורביו: "אני מאחל לכל אחד חבר אישי כמו רוני מאנה, הוא איש עסקים מצליח, אני אוהב אותו, הוא עוזר לי וכל הכבוד לו על כך".
כזכור, גרנט חזר פורטסמות', בה שימש בעבר כמנהל טכני ושבה החל את הקריירה האנגלית שלו, כשמונה למנהל המקצועי, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

פול הארט. פגש את גרנט
למרות שגרנט יישב ביציע מול התרנגולים, הוא מקווה שהמאמן פול הארט, טל בן-חיים ושאר שחקני פורטסמות' יצליחו לרשום ניצחון שני רצוף, לראשונה העונה, דווקא מול טוטנהאם שנמצאת במקום השלישי עם 16 נקודות, מרחק 5 בלבד מהמוליכה, צ'לסי.

פתיחת עונה מאכזבת של 7 הפסדים רצופים ב-8 משחקים, "סידרה" לפומפי את המקום האחרון בפרמייר-ליג עם 3 נקודות בלבד. גם ניצחון לא יעלה את פורטסמות' מעל לקו האדום, ממנו היא מרוחקת 4 נקודות, אבל יוציא את המועדון לדרך חדשה במשחק הראשון של הקבוצה תחת הבעלים החדש, עלי אל-פרג'.

אוהדי פורטסמות´. ייראו ניצחון גם על טוטנהאם?
במידה שרשיון העבודה של גרנט יוסדר עד המחזור שאחרי המשחק מול טוטנהאם, הוא יעמוד על הקווים לראשונה במפגש החוץ מול האל סיטי, במחזור העשירי של הפרמייר-ליג.