#1

כנראה שהמלחמות לידו לא ייפסקו בקרוב. אברהם גרנט


שקט יותר מדי כנראה לא יהיה העונה בפורטסמות, קבוצתו החדשה של אברהם גרנט, בה מונה לאחרונה למנהל מקצועי. במרכז הסערה שפוקדת כעת את המועדון מתחתית הליגה עומדים שוב, שני הבעלים שלו, הנוכחי והקודם.


הבעלים החדש של פורטסמות, עלי אל פראג', כעס על הבעלים הקודם והיו"ר הנוכחי, סולימן אל פאחים, בעקבות ראיון שניפק לעיתון במזרח התיכון, שם טען האחרון כי אל פרג' הוא זה שרצה להביא את הישראלים למועדון, הבלם טל בן חיים והמנהל המקצועי אברהם גרנט.

בראיון המדובר אמר אל פאחים: "אל פרג' הוא זה שלקח את ההחלטה לקנות את השחקן הישראלי טל בן חיים ועשה אותו דבר לגבי הבאתו של אברהם גרנט, בנוסף להבאתו של מינוי חבר הנהלה, מארק ג'ייקוב.


"אני התנגדתי למכירתו של השחקן האלג'יראי, נאדיר בלהאדי ואני זה שעזרתי לארגן אזרחות לחסן יבדה וניסיתי גם לקנות את החלוץ המצרי עאמר זאקי", הוסיף אל פרג'.


כזכור, אל פרג' רכש את השליטה מידיו של אל פאחים, לאחר תקופה קצרה ביותר של כחודשיים לאחר שהאחרון לא הצליח להשלים את השתלטותו על המועדון. אל פרג' השאיר בידיו של אל פאחים 10 אחוזים ואת התואר יו"ר, אבל נראה שפיצוץ ביניהם בלתי נמנע וכי בקרוב הצדדים ייפרדו לגמרי.