#1


בדרך כלל כשקבוצה מחפשת חיזוק לאחר שישה מחזורים בליגה, מדובר לרוב על משבר שפקד אותה, אך לא בברצלונה. האלופה הספרדית ומחזיקת הצ'מפיונס ליג, שטרם איבדה נקודות בספרד, כבר מסתכלת על חודש ינואר ומסמנת את רוביניו וססק פברגאס כמועמדים המועדפים עליה לחיזוק.
הסיבה לדיבורים על השניים היא תוצאה של אליפות אפריקה שתחל בחודש ינואר, ולטובתה יעזבו שני שחקנים מובילים בקישור הקבוצה, סיידו קייטה ויא-יא טורה.
בברצלונה מחפשים פתרונות להיעדרות, שתגיע בשלב לחוץ ועמוס מבחינת משחקים, ולאחר שבקיץ לא ששו להתחרות במסע הרכש המטורף של היריבה המושבעת ממדריד, עושה רושם שבקטלוניה מכינים לנו חורף חם.
השמות החמים, כאמור, הם רוביניו וססק פברגאס, צמד הכוכבים של מנצ'סטר סיטי וארסנל. כזכור, השניים כבר היו מועמדים לקאמפ-נואו עם סיום העונה הקודמת, אך העברתם לא יצאה לפועל, בין היתר, בעקבות ההתנגדות הגדולה של קבוצות הפריימר-ליג.
מנגד, בשבועות האחרונים חלה התרככות מסוימת, לפחות בארסנל, כשארסן ונגר, המנג'ר הכל-יכול של התותחנים, כבר הציב תג מחיר לפברגאס. אצל רוביניו לעומת זאת, אז השחקן שכבר שיחק אצל היריבה המושבעת של ברצלונה ועזב אותה כשלא קיבל דקות, יוכל לעבור לקאמפ-נואו אם יחפוץ בכך, בעקבות רצונו של מארק יוז לצרף את פרנק ריברי בינואר.


קרידט לone