#1

דבר ראשון, מזל טוב על הפורום החדש, ואני מקווה שהמון נערים ונערות ישתמשו במידע שימושי מהפורום, ולא יפחדו מגיל ההתבגרות, או ההפך, ינצלו אותו לרעה.
אלא טיפים, וידע בסיסי בנושא התבגרות. כמובן שלא חובה להקשיב למה שכתוב, אבל מומלץ. אם אתם לא בטוחים, אל תהססו, לדעה מקצועית, עדיף לפנות להורים/רופא.
אתם מוזמנים להוסיף את דעותיכם באשכול הנ"ל, עובדות, שאלות, ותשובות.

שאלות ותשובות על: בנים:
ש."אני בן 14 וגודל איבר המין שלי הוא 11 ס"מ. זה קטן?"
ת. דבר ראשון גודל איבר המין בסדר גמור. למען האמת, בממוצע בגיל ההתבגרות, המינימום של גודל פין לכל גיל הוא:
12-14:
9 ס"מ
15-17: 12 ס"מ.

ש. "שלום, היום אוננתי בפעם הראשונה. כל כך נהניתי, אז עשיתי את זה 5 פעמים היום. כמה מותר בד"כ?"
ת. מה? עדיף לאונן פעם ביום בלבד! (עדיף בכלל לא, אבל היי, איך אפשר לוותר על אוננות? XD). ברגע שאנו מאוננים נפרשים חלבונים רבים, ואנו מאבדים אותם וזה נורא חשוב לגוף. בנוסף לכך, ההורמון העיקרי "טסטסטרון" (אני מקווה שכתבתי את השם נכון XD) נפרש בזמן הגמירה, וזה הוא הורמון חשוב מאוד. ולמה? כי הוא האחראי להתבגרות, כלומר, אוננות אולי מהנה, אבל קחו בחשבון שאולי איבר מינכם יגדל קצת יותר לאט מבד"כ, ודברים אחרים עלולים לקרות לאט יותר. בנוסף תופיע אקנה (או בסלנג, "חצ'קונים").

ש. "יש על איבר מיני נקודות קטנות ולבנות. מה זה?"
ת. *לדעה מקצועית יש לפנות לרופא. זוהי תופעה שכיחה אצל בנים. בעצם, הנקודות האלה זה הנקודות שמהן ככל הנראה יגדלו שערות. אבל שוב. לדעה מקצועית יש לפנות לרופא, כי מי יודע, אולי זו מחלה?

ש
. "בכל יום אני מאונן. אבל, שמתי לב שהעור בפין שלי מתקלף. יכול להיות שאני משפשף חזק מדיי?"
ת. אולי, ואולי אתה עושה את זה בתדירות גבוהה. בכל אופן, הפיתרון הוא להשתמש בחומר סיכה (קרמים, שמנים, וכל מיני דברים העושים את הפין חלק יותר. אבל קרם גוף בלבד! כמו כן אפשר גם להשתמש בשמפו, ועוד...). במקרה של השיפשוף, לא לגעת באיבר המין במשך השבוע הקרוב. במקרה והתופעה נמשכת יותר מדיי זמן, פנו להורים (אני לא מטורף, אבל כשאין ברירה, אין ברירה). או שתפנו לרופא. עלולות להיות דלקות למינהן, אז עדיף שלא להסתכן.

ש. "אוננות זה לא משהו. אני נורא רוצה כבר להרגיש איך זה באמת כל הקטע של חדירה וכו'. ויש לי חברה טובה שאין לה בעייה עם סקס. להסכים?"
ת. סקס ניתן לעשות רק מגיל 17 לפי החוק. ואני חושב שהחוק הזה בהחלט נכון, כי מוקדם יותר, אתה תהנה פחות, וצפויות לך חרדות בהמשך החיים. מינימום 16 במקרה הטוב, אבל לא פחות. אם אתה מרגיש שאתה חייב לעשות את זה, אתה יכול, אבל מומלץ שלא.

אתם מוזמנים לשאול שאלות נוספות, לתת טיפים וכו'!

לבנות:
ש. "אני לא מאמינה! היום קיבלתי את המחזור הראשון! זה לא היה נעים, מין כאב כזה. מה לעשות בכדי למנוע אותו?"
ת. ברכותיי! כאשר את מקבלת מחזור זה אומר שאת בשלב מתקדם בבגרות המינית שלך! אבל, לצערך לא תוכלי להימנע ממחזור. בערך פעם בחודש זה יקרה. מה שניתן לעשות, זה להשתמש בALLWAYS, לשים מתחת לאיבר המין, ולקוות שזה לא יכאב כל כך. כשיש לך מחזור זה אומר שאת מוכנה להוליד ילד בערך שבוע אחרי המחזור. (אבל את עוד לא מוכנה, אלא אם כן את בת 18 ואת בטוחה שאת רוצה את זה). בכל אופן יש בנות שיש להן טיפת דם אחת. יש כאלה שיוצא הרבה דם. במקרה וזה תקופת המחזור (למשל אם המחזור התחיל באמצע החודש, אז סביר להניח שהוא יהיה בסביבות באמצע החודש הבא פלוס מינוס) על תקבעו תוכניות עמוסות מדיי. דייטינג, וקניות זה בסדר, אבל שזה לא יהיה ריצת מרטון לחולצה האחרונה בחנות שיש עליה 20 אחוז הנחה!

מכיוון שאני לא מבין כל כך בבנות ומה שהן עוברות, תכתבו פה עוד טיפים וכל זה. יתקבלנה בברכה!

ועכשיו לשאלה מאוד מאוד קריטית לבנים ולבנות:
איך נפתרים מחצ'קונים.
לפוצץ אותם, זו דרך ממש ממש לא טובה. יהיו זיהומים, וכאבים ב"זירת הפשע". לכן, עדיף שלא לגעת בהם בידיים חשופות וליצור "רצח בדם קר". יש דרך יותר "נקייה", שלא משאירה "ראיות".
הדרך הראשונה והמומלצת היא להשתמש בסבון פנים.
אחד הסבונים שאני מכיר הוא "דרמקס" של ד' פישר (זה בדוק!). אני משתמש בו כל יום והחצ'קונים כל הזמן קטנים יותר ויותר מיום ליום.
הוראות שימוש:
לפני השינה, להרטיב את הפנים מעט (שהפנים יהיו לחות, לא בעזרת קרמים או משו! פשוט תשתפו טיפה במים). אח"כ לקחת מעט מהסבון ולמרוח על הפנים. למרוח טוב טוב, להקציף, ולשטוף טוב טוב במים. במקרה של מגע עם העיניים לשטוף טוב טוב את העין ובמקרה חמור לפנות בזה הרגע לרופא.
הדרך השנייה, והטובה לא פחות היא משחות.
הדרך הרגילה ביותר. אני ממליץ על הקרם "קליר איקס". יש כמה מוצרים: 2,5,10. מובן מאליו כי ככל שהמספר גדול יותר, ככה החצ'קונים יותר גדולים וקשה יותר להיפתר מהם. מה שעושים זה פשוט למרוח על הקורבן, ותוך מספר ימים הוא יעלם מין הפנים כאילו לא היה!
עכשיו כל החברים יקנאו שהם אם פרצוף תחת ואתם נקיים מחצ'קונים!