#1

נראה כאילו אברהם גרנט מעולם לא עזב את אנגליה. המאמן הישראלי, שכבר הוביל את צ'לסי, חזר למרכז הבמה בפרמייר ליג ושב למועדון בו עבד כבר בעבר.גרנט זוכה לכבוד גדול במועדון ונראה כי כל הגורמים בפומפי רצו אותו שם בחזרה. דובר פורטסמות', גארי דאבל, סיפר ל-ONE על ההתרגשות במועדון בעקבות הצטרפותו המחודשת של המאמן הישראלי: “אנחנו מאוד נרגשים מהחזרה של אברהם למועדון שלנו. גרנט מאוד פופולארי כאן".
דאבל התייחס למקצועיות של גרנט ולהערכה הרבה לה הוא זוכה במועדון: "כולם יודעים שהוא מאוד מנוסה והוא מכיר היטב את הליגה האנגלית ובהחלט יש כאן התרגשות מהחזרה שלו למועדון".
"באופן אישי, אני יכול להגיד עליו שהוא בן אדם מאוד נחמד, יצא לי להכיר אותו כשהוא היה המאמן של צ'לסי. אני הגעתי לפורטסמות' לאחר שהוא עזב, אך אני יכול לספר שמאז שהכרתי אותו, מדובר באדם נחמד ביותר, מקצועי ופופולרי".

גרנט בצ´לסי. "הוא מאוד מקצועי ומכיר את הפרמייר ליג"
בפועל, אברם גרנט צפוי להתחיל לעבוד רק בעוד מספר ימים, וזאת מכיוון שהוא ממתין לקבלת אישור העבודה שלו. זהו תהליך פורמלי שלוקח כמה ימים, כפי שהסביר הדובר: "גרנט עדיין לא התחיל את עבודתו, וזאת מכיוון שהוא מחכה לקבל את אישור העבודה שלו, שבוודאי ייקח עוד כמה ימים, מכיוון שזה תלוי ברשויות כאן באנגליה, וזה תהליך בירוקרטי, אז אין כרגע מה לעשות חוץ מלחכות עד שהוא יתקבל".

"מדובר בתהליך נורמלי לחלוטין שכל גורם זר שעובד כאן צריך לעבור, כך גם היה כשאברהם עבד בצ'לסי, ואין שום חשש או בעיה, אלא זה רק עניין של כמה ימים עד שנקבל את האישור". על כן, לא ברור עדיין האם גרנט יהיה על הקווים נגד טוטנהאם ביום שבת.

אוהדי פורטסמות´. מחכים לגרנט
לסיום, סיפר הדובר על הציפיות הגבוהות ממי שהוביל רק לפני שנה וחצי את צ'לסי עד לגמר ליגת האלופות ואמר: “אברהם יכול לתרום לנו המון ואנחנו כבר מחכים בכיליון עיניים שיתחיל לעבוד איתנו ויקח אותנו לדרך חדשה. האוהדים מאוד שמחים על החזרה שלו וכמובן שכל אנשי המועדון גם כן".