#1

במנצ'סטר סיטי ממשיכים לחשוב ולכוון גבוה, ומסתבר שרשימת הקניות שלהם לחיזוק הקבוצה כוללת גם קשר ישראלי מסוים. באנגליה מדווחים הבוקר (ראשון) כי מארק יוז נתן אור ירוק למנהלי הקבוצה להחתים את קשרה של ליברפול, יוסי בניון.
רק בקיץ האחרון חתם יוסי בניון על חוזה חדש בליברפול, שאמור להשאיר אותו בקבוצה עד 2013. מה יקרה אם הסיטי יציעו לבניטז סכום כסף גדול בעבור קפטן הנבחרת?
על פי הדיווחים באנגליה, מדובר בהעברה שאמורה להתבצע עוד העונה, כלומר כבר בינואר הקרוב.עוד נכתב בדיווח כי מנצ'סטר סיטי מצפה לדרישה כספית גבוהה מצד ליברפול, אבל בסיטי לא מתכוונים להתרגש, וכסף לא ישפיע על ההחלטה.
בקבוצה של מארק יוז יודעים כי למרות פתיחת העונה הטובה של בניון, הוא עדיין לא הפך להיות שחקן הרכב קבוע כמו שהוא צריך להיות.
הדיווח בעיתון מספר על העובדה שיוסי בניון "נענש" על ידי רפא בניטז לאחר ההפסד 2:0 לפיורנטינה בליגה האלופות ולכן גם סיפסל אותו במשחק מול צ'לסי.

מארק יוז. רוצה את יוסי בניון

יוסי בניון הוא לא השחקן היחיד שמועמד להצטרף לקבוצה בחלון העברות בינואר. גם שמותיהם של קרלס פויול, אריק אבידל ופרנק ריברי מבאיירן מינכן מבוקשים בקבוצה.
רונן קצב, סוכנו של בניון אמר לכתבתנו מיכל גרונדלנד בתגובה: “באופן טבעי, כששחקן משחק טוב בליברפול תמיד יש קבוצות שמתעניינות בו. זה מחמיא מאוד שיש התעניינות מקבוצות ברמות הגבוהות בכל רחבי אירופה אבל יוסי מאוד מרוצה בליברפול ורק בקיץ האחרון חידשנו והארכנו את החוזה שלו בליברפול וחתמנו ל-4 שנים נוספות".

רונן קצב. "זה מחמיא אבל יוסי מרוצה בליברפול"
מנצ'סטר סיטי התחזקה במספר שחקנים בתחילת העונה במטרה לזכות באליפות. אדביור, טבז, רוקה סנטה קרוז, קולו טורה, סילביניו, ג'וליאן לסקוט וגארת' בארי הם השחקנים שהגיעו בתחילת העונה, ומסתבר שהיד עוד נטויה.