#1

יוסי בניון על הישג האקסית: "אני מאוד שמח, הרבה מהקרדיט צריך ללכת לאלישע לוי. קטן וגדיר היו הכי טובים. עם כל הכבוד, בשלב הבתים תפגוש חיפה קבוצות הרבה יותר טובות. שיהיה בהצלחה"
מכבי חיפה כבר פגשה את ליברפול פעם אחת, זה קרה במוקדמות ליגת האלופות. עוד פעם אחת היא הייתה אמורה לפגוש אותה, ,אבל אז זה לא קרה בגלל תקרית הפקס המפורסמת. מכבי חיפה לא תתנגד לפגוש את ליברפול שוב, הפעם בבמה המרכזית של שלב הבתים בליגת האלופות.
אם זה יקרה, זה לא יהיה סתם מפגש עם האימפריה האנגלית, זה יהיה גם מפגש מרגש עם אחד, יוסי בניון, שפעם כיכב במדים הירוקים של מכבי חיפה. קשרה הישראלי של ליברפול אמר אחרי ההעפלה של האקסית לשלב הבתים: "אני נורא שמח שמכבי חיפה הצליחה לעשות את זה, היא שיחקה נהדר ועשתה את מה שהייתה צריכה לעשות.
"אני חושב שאלישע לוי צריך לקבל הרבה מהקרדיט, בעיקר בגלל הדרך בה הוא הכין את הקבוצה והדרך בה הצליח לקרוא ולנתח את המשחקים נגד היריבה. בשבילי, קטן וגדיר היו השחקנים הטובים ביותר במשחק האחרון. קטן הוא בדרגה אחת מעל כולם.
"אבל עם כל הכבוד, בשלב הבתים הקבוצות שישחקו נגד חיפה יהיו הרבה הרבה יותר חזקות מזלצבורג, אני חושב שזה יהיה מאוד קשה למכבי חיפה. בכל מקרה, אני מאוד שמח עבור יענקל'ה שחר, זה באמת באמת מגיע לו".
ומה לגבי ההגרלה ביום חמישי? בניון מוכן למפגש עם האקסית: "אני מקווה לפגוש את מכבי חיפה בשלב הבתים, זה יהיה משמח מאוד עבורי לבוא לארץ ולשחק נגד הקבוצה שלי לשעבר. אני מאחל להם בהצלחה".


קרדיט ל-sport5