TGF.co.il - כל מה שקשור לביטחון עצמי ובנות ! [מומלץ]
 
+ תגובה לנושא
מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1
עוד |
 1. monika מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  21.08.2009
  שם פרטי
  מוניקה :)
  הודעות
  82
  #1

  אוקי יש פה הרבה אנשים שהבעיה שלהם זה ביטחון עצמי,,
  ואיך להתחיל אם בנות
  נתחיל

  גברים רבים תוהים:
  "האם להיות גבר יפה, עשיר ומפורסם יגרום להרבה נשים להימשך אלי?"
  "האם להיות מנומס, נחמד ומתחשב בבחורה, מבטיח שהיא תרצה אותי?"  התשובה היא, לא!  יותר ויותר גברים, מתחילים להבין היום, שכדי להצליח עם נשים אין צורך להיות הבחור הטוב והמתחשב. צריך להיות גבר שיודע ליצור משיכה, צריך לפתח מיומנויות תקשורת, לדעת לעבור  לכל הבנים יש תמיד את הבעיה של הביישנות. הם מתביישים לבוא אל בחורה שהם לא מכירים ופשוט להתחיל לדבר איתה. הם עוד יותר מתביישים לגשת ולבקש את מספר הטלפון שלה כי אז זה יהיה ברור שהם מנסים להתחיל איתה וחס וחלילה שהיא תסרב והאגו היקר שלהם יפגע.
  ובכן בנים, עליכם לדעת שמה שאתם הכי מפחדים לעשות, זה מה שהבנות הכי אוהבות. בנות אוהבות גברים עם ביטחון עצמי. נכון שהן תמיד אומרות שהן רוצות חבר רגיש, מתחשב, חמוד ובלה בלה בלה... אבל בעצם הן אוהבות בנים בעלי ביטחון עצמי, קשוחים וכמובן כוסונים (אבל את זה רק הטבע נותן). אגב, זה לא אומר שצריך עודף ביטחון עצמי. כך שאני מציע לערסים להשתנות קצת אם הם רוצים בנות על רמה.
  כשבנות אומרות שהן רוצות בחור רגיש, הן בעצם מתכוונות לכך שהן רוצות שבחור קשוח ומלא ביטחון עצמי יראה רגישות. אם אתם רוצים להיות "הבחור החמוד והמצחיק" אז זה לא טוב. כי אז היא תיהיה ידידה שלכם ולא יותר מזה. היא תספר לך עד כמה שאתה ידיד נפלא ועד כמה שהיא לא רוצה להרוס את זה איתך על ידי דבר שטותי כמו יחסים. בנות מעצם הטבע שלהן אוהבות להרגיש בטוחות עם החבר שלהן. זה לא משהו שהבנות המציאו, זה משהו שהטבע עשה וזה עניין פסיכולוגי. לכן כשאתם אומרים "אני מתבייש לגשת אליה סתם ככה" זאת כבר הגישה הלא נכונה. אתם צריכים להכריח את עצמכם פשוט לבוא בלי בושה ולהתחיל לדבר עם הבחורה. היא כמובן יכולה לשלוח אתכם לעזעזל במקרים מסויימים (אבל אהבה דורשת הקרבות). בשביל זה צריך גם טאקט.
  למשל: "וואי את ממש כוסית! יש לך טלפון?" זאת לא גישה נכונה בכלל! אולי כלפי בנות שנמצאות בשלב שהן רוצות לצאת עם כמה שיותר בנים כדי לקבל נסיון או סתם כי זה כיף לעשות הרבה סקס (ואני לא אומר שזה רע). לבוא אל בחורה ולהגיד לה "שלום" או "ערב טוב" ולאחר מכן לשאול אותה "האם אפשר לארח לך חברה? אפילו לזמן קצר?" זה הרבה יותר מתקבל על הדעת.
  "כוסית עשי סיבוב" למשל, יגרום לה לעשות סיבוב וללכת.
  בנוסף לכך זה תמיד טוב לשאול את הבחורה משהו כבדרך אגב. משהו בסגנון "סליחה, איך מגיעים לקניון?" (תיזהרו רק אל תשאלו את זה כאשר אתם בתוך הקניון), ואז להגיד:" וואו! אני ממש אוהב את העגילים". אחרי משפט כזה, הבחורה תימס. בנות אוהבות כשמחמיאים להן על התכשיטים שהן בוחרות שעה לפני שהן יוצאות מהבית. כך שלהחמיא לה על העגיל יכול לתת לכם הרבה נקודות זכות.
  נכון שזה קל לדבר וקשה לעשות. אז הנה לכם השיטה שלי:תשכנעו את עצמכם מראש שהבחורה הזאת תשלח אתכם לעזעזל. תשכנעו את עצמכם שכשתבואו אליה, היא תתחיל לצרוח עליכם ותביך אתכם לגמרי. תשכנעו את עצמכם שכל הדברים הרעים שיכולים לקרות, יקרו לכם אם תתחילו איתה. במצב כזה לא יהיה לכם מה להפסיד. זאת אומרת שכשהיא תגיד לכם:" אני לא מעוניינת" אתם תגידו:" וואי! היא לא קראה למשטרה. כבר טוב!"במצב כזה לא יהיה לכם מה להפסיד מזה שתנסו. אלא אם היא מוקפת על ידי הרבה בחורים גדולים וקשוחים... אני לא ממליץ. או שאתה יכול לשכנע את עצמך שזאת האמא של הילדים שלך לעתיד, ואם לא תתחיל איתה עכשיו, אולי לא תיהיה לך יותר מהזדמנות לעולם! כך שאתה פשוט חייב להסתכן ולגשת אליה אחרת יקרה אסון! עתיד ילדיך תלוי בזה!עצה טובה לבחורים החמודים:אם אתה "ידיד הכי טוב" של מישהי שאתה רוצה, והיא יודע שאתה רוצה אותה, הדרך היחידה שלך להשיג אותה היא לגרום לה לחשוב שאתה פתאום רוצה מישהי אחרת. אבל לא להגיד לה:" אני מתלבט" אלא להגיד לה שאתה רוצה את הבחורה הזאת. אל תגיד מאוהב ושאתה בטוח ב-100 אחוז אלא פשוט חושב על אותה בחורה. תגרום לה לחשוב שיש פתח ממש קטן בשבילה אם היא תתחרט. אבל בשום פנים ואופן אל תרמוז לה שאתה עדיין שלה אם היא רוצה אותך. פשוט תגיד, יש בחורה שאני רוצה, ותדבר עם הידידה הכי טובה שלך על הבחורה הזאת הרבה. כמובן שבשלב הזה האגו ישחק והיא תשאל את עצמה:" מה? היא יותר טובה ממני שהוא כבר לא רוצה אותי?"אל תקנה את זה ישר! תחכה כמה זמן. שחק עם זה שבוע כדי שתבין שלא יהיה קל להשיג אותך בחזרה. כי אם על הרגע הראשון שהיא תרמוז לך, אתה תתקפל ותודה לה שאתה עדיין אוהב אותה, היא תיסוג לאחור. אם היא תפרגן לך עם הבחורה הזאת, זה לא אומר שהיא לא רוצה אותך. במקרה כזה אתה יכול להתחיל לתאר לה עד כמה הבחורה שאתה רוצה מושלמת. במיוחד אם לזאתי שאתה רוצה באמת יש איזו חולשה כמו חזה קטן או בטן יתר על המידה, תתאר לה עד כמה החזה של הבחורה השניה גדול והבטן שטוחה (כמובן שאל תעיז להשוות בצורה ישירה כי אז היא תסרס אותך). זה יגרום לה להרגיש קצת לא בנוח והיא תתחיל לשאול:" ומה אני?". תסביר לה שהיא אחלה בחורה, אבל אל תגיד לה שהיא יותר שווה מהבחורה שאתה "רוצה". חכה שהיא תתחיל לרמוז לך שהיא רוצה אותך, ואז ברגע מתאים, בהפתעה מוחלטת, תפוס אותה חזק ותנשק אותה. אל תדבר איתה על זה. מילים זה לא טוב כי אתה עלול לחשוף את עצמך וכמו שאמרתי, בנות אוהבות בנים עם ביטחון עצמי.
  במידה ויש חבורת בנות ואתה רוצה אחת מהן, הדרך הכי טובה היא לזהות את הדומיננטית בחבורה. מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא את הבחורה שמדברת הכי הרבה ושולטת בחבורה כביכול. אתה ניגש אל החבורה ומתחיל לדבר עם אותה הבחורה. לא הבחורה שאתה רוצה, אלא הבחורה השולטת בחבורה! שים לב, כי זה עניין חשוב. אחרי שאתה כבר מסתדר עם החבורה ואתה התחברת לבחורה הדומיננטית, אתה פונה אל הבחורה שאתה רוצה. במצב כזה היא תראה בך כמישהו ששייך ל"שלטון" של החבורה וכמובן שתגלה בך עניין כלשהו. שים לב לעניין הזה טוב טוב. זה עובד! בנוסף לכך זה יכול לשחק לטובתך אם השליטה של החבורה תנסה לשכנע את הבחורה הזאת לצאת איתך. השפעה חברתית מהסוג הזה יכולה לעזור לך מאוד. וכמובן אל תשכח להחמיא לה על התכשיטים והבגדים, בנות במזבזות שעות על בחירתם, ורוצות לשמוע מחמאות על זה.
  לבנים "מכוערים". תזכרו, הבנות הרבה יותר שונות אחת מהשניה מאשר הבנים. מה שאומר שאם אין כזה בן (שפוי) שיגיד שג'סיקה אלבה או שרה מישל גלר מכוערות, יש כאלה בנות שיגידו שבראד פיט וטום קרוז מכוערים. אם מישהי רוצה להזכר עכשיו במשפט "כל הגברים אותו דבר", זה הזמן. אם מישהי חושבת שאתה מכוער, מישהי אחרת תחשוב שאתה חתיך הורס. חוץ מזה תמיד יש את הקטע של הכסף. אין גבר מכוער, יש גבר עני (כמה שזה שטחי ונוראי, אבל יש הרבה בנות שמסתכלות על זה הרבה יותר מאשר על כל הדברים האחרים).
  ולשאלה נוספת: האם יש כזה דבר ידידי אמת?תשובה: יש!יש לי מספר ידידות ממש טובות (וממש יפות) שמעולם לא הרגשתי כלפיהן כלום ואני כמעט בטוח שזה כך גם מהצד השני. כמובן שיש לי גם הרבה ידידות שזה לא תמיד היה כך. אבל ידידות אמת אכן קיימת. כמו שיש לי חברים שאני לא דלוק עליהם (מן הסתם כי אני לא הומו) יש גם ידידות שאני לא דלוק עליהן. בחורה לא חייבת להיות מכוערת כדי להיות ידידה הכי טובה ושלא יהיו לי רגשות כלפיה.
  אבל ביננו הבנים, תמיד עדיף שהידידה הכי טובה שלך תיהיה כוסית. גם אם אתה לא אוהב אותה, תמיד כיף להסתכל עליה ועל המבטים המקנאים של הבנים מסביב.
  וגם קיבלתי כמה הצעות לא רעות למכור את האקסית שלי (שכבר לא הייתה חברה שלי בזמנו). למזלי היא ברוסיה ולא קוראת בבלוג הזה כך שאין מצב שהיא תעלה אותי על המוקד על זה שכתבתי את זה פה J.
  למרות שפעם היא הייתה נכנסת.. אז מי יודע...? אם תראו אותי משופד על איזה עמוד, אז זאת היא.

  להרגיש גבר שווה:
  גבר צריך לחשוב שהוא שווה. גבר שלא חושב שהוא שווה, לא יצליח עם בחורה גם אם היא תתחיל איתו. השאלה הראשונה שהוא ישאל תיהיה:" למה שהיא תתחיל איתי?". גבר צריך להתנהג כאילו הוא הפרס ולא הבחורה שאיתה הוא מתחיל. זה פרט חשוב שעליך לזכור בחיים כאשר אתה ניגש אל בחורה. אם תתנהג כאילו היא הפרס ולא אתה, אין לה שום סיבה לצאת איתך.
  אם אתה לא חושב שאתה שווה, נסה לשאול את עצמך מדוע, ומה חסר לך כדי שתיהיה כזה? אולי לא חסר לך כלום בעצם?

  מראה:
  המראה הגופני שלך משנה הרבה פחות ממה שאתה חושב. אבל המראה הכללי כן חשוב. חשוב להראות מטופח, לבוש היטב ולשמור על הגיינה. בחורה צריכה לראות שאתה דואג לעצמך. זה מראה על סטטוס מסויים ויוצר לך ערך גבוה מרושם ראשוני ברגע שאתה ניגש אליה.

  גישה:
  אנחנו יודעים שמשפטי פתיחה כמו "אבא שלך גנן" לא באמת עובדים.
  מצד שני, רבים פוחדים לגשת אל בחורה ולהגיד לה:" תקשיבי, מצאת חן בעיני ואני אשמח להכיר אותך". בנוסף לכך, החיסרון במשפט הנ"ל הוא שאם היא לא אהבה אותך על הרגע הראשון, היא תגיד לא. גם אם היא אהבה אותך על הרגע הראשון אבל היא נמצאת ליד חברות שלה, היא עדיין תגיד לא בגלל שהיא תתפדח.
  קודם כל, לפני שאתה ניגש, תזכור שאתה הפרס ולא היא. תזכור גם שאין לך מה להפסיד מפני שהיא לא שלך עדיין. מקסימום היא תגיד לא, ושום דבר לא ישתנה. אם תיגש אליה, יש לך רק להרוויח.
  כשניגשים אל מישהי ברחוב, צריך לעשות את זה נכון כדי שהיא לא תרגיש מאויימת, או שמישהו בא להתעלק עליה. רוב הסיכויים ששיחה עם בחור זר לא בתכנונים שלה עכשיו, לכן צריך לתת לה סיבה לעצור ולדבר.


  הסרטון הזה איתן לכם משהו אבל הוא ניתפס על תשימו לב לזה אבל זה יעזור


  גם זה יעזור  שיהיה לכם את האומץ להתחיל שיחה אם בחורה שאתה לא מכיר זאת אומרת שהבטחון העצמי שלך עלה


  עוד משהו שיעזור
  קרדיט לאתר מישו אחר.
  נערך לאחרונה על ידי A.K; 21.08.09 בשעה 16:17.

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO