#1

בן-זקן מוכן להשאיל את רביבו לבית"ר במיליון ש"ח

בעלי אשדוד וקורנפיין נפגשו ודנו במעבר של הקשר לבירה לשנתיים. המהלך תלוי בשחרור אלברז, שיחסוך לבית"ר 2 מיליון ש"ח ויאפשר להחתים את רביבו

ית"ר ירושלים החלה את ההכנות לעונת 2009/10 באיחור לעומת שאר הקבוצות, אבל כשבוע וחצי לפני שריקת הפתיחה של ליגת טוטו, היא עשויה להיות חתומה על אחת ההעברות המשמעותיות בשוק השחקנים בארץ: דוד רביבו.
היום (שני) בצהריים התקיימה פגישה בין יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, לבין הבעלים של מ.ס אשדוד, ג'קי בן-זקן, כשעל הפרק השאלתו של רביבו מאשדוד לבית"ר לשנתיים הקרובות.
בבית"ר גילו כבר מזמן עניין ברביבו ולאחר שאתמול שוחררו חמישה שחקנים מהקבוצה, ביקש הצוות המקצועי של בית"ר לבחון את האפשרות להנחית את דוד רביבו בבית וגן כשאחד השיקולים הוא בעקבות עזיבה אפשרית של ברק יצחקי או אבירם ברוכיאן לאירופה.


-זקן דורש מיליון ש"ח תמורת השאלה של דוד רביבו לשנתיים ולמעשה כרגע הכל תלוי בכריסטיאן אלברז, שרק עזיבה שלו תסלול את דרכו של הקשר לבירה.
במידה שהמגן הצ'יליאני יעזוב, הדבר יחסוך למחזיקת הגביע 2 מיליון ש"ח, מה שיאשפר את השלמת העסקה עם אשדוד. קורנפיין ביקש מבן-זקן 48 שעות כדי לנסות ולשחרר את אלברז במטרה להחתים את רביבו.
ג'קי בן-זקן אמר ל-ONE בתגובה: "אם אכן בית"ר תצליח למצוא את התקציב הנכון שאני ביקשתי, אני לא חושב שצריכה להיות בעיה להעביר את דוד לבית"ר".


בית"ר נמסר ל-ONE: “היתה פגישה בין קורנפיין לג'קי בן-זקן שדנו באפשרות להעביר את דוד רביבו לבית"ר ירושלים. חלק מהדברים סוכמו. עדיין מוקדם לומר שהעסקה תיסגר, זה הרבה תלוי בסגל שיעמוד לרשותנו לקראת פתיחת העונה".
דוד רביבו - גדל במכבי ת"א, פורח באשדוד
דוד רביבו החל את דרכו בכדורגל הישראלי בקבוצת הבוגרים של מכבי ת"א. הקשר עלה לבוגרים לאחר עונת האליפות ב-1995/96 ואת הופעת הבכורה שלו ערך במשחקם של הצהובים מול מכבי חיפה.

דוד רביבו. הכוכב הגדול של אשדוד יעזוב את עיר הנמל? (אלעד ירקון) רביבו שיחק במדים הצהובים במשך 3 שנים, במהלכן זכתה הקבוצה בגביע הטוטו - התואר היחיד בו זכה רביבו בקריירה. לאחר מכן עבר רביבו לאשדוד ומאז הוא משחק בקבוצה מעיר הנמל.
ב-10 השנים האחרונות הפך רביבו לשחקן מוביל באשדוד ובשנת 2006 אף קיבל זימון לנבחרת ולקח חלק במוקדמות המונדיאל.
גיא בן-זיו סייע בהכנת הידיעה


קרדיט לONE
http://one.co.il/Article/142248.html