#1

הקבוצה של יאמר חזרה מוכה וחבולה לאחר התבוסה לגלאטסראיי. המאמן: "יכולנו לשחק בונקר, אני לא חושש לשחק. גם רומא ספגה 7:1 מהיונייטד"

בצל התבוסה הכואבת אמש 6:0 לגלאטסראיי בגומלין השלב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית, נחתה היום בצהריים (שישי) מכבי נתניה בנתב"ג.
כזכור, אמש הובסה הקבוצה 6:0 על ידי הטורקים והפכה לישראלית הראשונה שמודחת ממפעל אירופי השנה, לאחר שבני יהודה, הפועל תל אביב ומכבי חיפה ממשיכות לעשות חיל.
בניגוד לפעמים הקודמות, בהן נחתה מכבי נתניה ממשחקים אירופאיים, הפעם לא הגיע אוהד אחד כדי לקבל את פני הקבוצה בשדה התעופה.


נתי עזריה ליד אוטובוס הקבוצה היום (אלעד ירקון)

משדה התעופה המשיכה הקבוצה לאצטדיון הקופסא כדי לקיים אימון שחרור.
מאמן הקבוצה, נתי עזריה היה היחיד שהסכים להתראיין ואמר עם נחיתתו: “מכבי נתניה היא לא הקבוצה שהיא היתה בשלוש השנים האחרונות. אתם רואים את השמות ואת השחקנים ואנחנו בונים לאט לאט את הקבוצה. לא בנינו קבוצה לליגה האירופית, בנינו קבוצה שתילחם על חייה בליגת העל".

"יכולתי לשחק בעלי סמי ייין בונקר", המשיך עזריה, "העדפתי לשחק במשך 90 דקות כדורגל, לחשוש מכדורגל אני לא חושש. גם רומא הפסידה לפני שנה למנצ'סטר יונייטד 7:1. יש משחקים לא קלים לקבוצות במהלך הזמן, מכבי נתניה היא קבוצה שנבנית. אני חוזר ואומר – לא יהיה לנו קל. אנחנו נצטרך חיזוק ואנחנו נתחזק ונרוץ קדימה".
נתי עזריה ורביד גזל (אלעד ירקון)
על השאלה האם יש לעזריה אישור מהבעלים לחיזוק הוא השיב: “אנחנו נצטרך להתחזק. הקבוצה צריכה לעשות זאת כדי לא לפגוע בשחקנים, אין ספק שצריך לעשות את זה".
על התבוסה אמש הוסיף המאמן: “אין ספק שזה היה משפיל".

על סיכום שני המשחקים אמר עזריה: ”10 שערי חובה זה לא כיף לספוג אבל ידענו מראש מול מי אנחנו עומדים. במשחק הראשון שיחקו הארי קיואל ומילאן בארוש ואתמול שיחקו שבאני נונדה וסיידו קייטה".
ביוואן פרנסמן. אף שחקן לא הסכים לדבר (אלעד ירקון)
"צריך להבין באיזה איצטדיון היינו ומול מי שיחקנו. אנחנו קבוצה חדשה וצעירה. ראיתם את השמות ששיחקו אתמול. זו הכנה יותר מטובה לליגה. אני מאמין שנלמד את הדברים מהמשחק הזה ונתקדם קדימה", סיכם עזריה.
מלבד המאמן כאמור, אף אחד משחקני נתניה לא היה מוכן לדבר או להסביר מה קרה לקבוצה.

קרדיט ל-one
http://www.one.co.il/Article/142073.html