#1

עזריה: כמו רומא, גם את נתניה לא בונים ביום אחד המאמן מאוד מרוצה משחקניו הצעירים לאחר ה-2:3 על הפועל ת"א וטוען שאמר להם כבר בתחילת העונה: "הסבלנות מרה היא, אך פירותיה מתוקים
בצל אי הוודאות ששוררת סביב המועדון ולאחר שבועיים לא קלים במהלכם הפסידה הקבוצה בשלושה משחקים, חזרה אתמול (שלישי) מכבי נתניה אל מסלול הניצחונות כאשר ניצחה 2:3 בשלב הבתים של גביע הטוטו את הפועל תל אביב.
החניכים של נתי עזריה פתחו את המשחק טוב ועלו ליתרון כבר בדקות הראשונות. הפועל תל אביב, בראשות איתי שכטר ומיכאל זנדברג, הפכה את התוצאה, אך נתניה במשחק הקרבה נהדר הצליחה להפוך את הקערה על פיה ולנצח 2:3.
אני מאוד מרוצה מהכניסה של השחקנים הצעירים למשחק", אמר מאמן הקבוצה, נתי עזריה,וציין: "זה רק מוכיח שיש לנו דור צעיר טוב ושאנחנו צריכים סבלנות. זה תהליך ואני תמיד ידעתי והצהרתי שיש פה שחקנים טובים. כמו שלא בנו את רומא ביום אחד כך גם את מכבי נתניה לא בונים ביום אחד".
"אמרתי לשחקנים בתחילת העונה: 'הסבלנות מרה היא, אך פירותיה מתוקים', הוסיף המאמן הצעיר: "אין לחץ בקבוצה. אולי אצל הוותיקים יותר ישנו מעין לחץ כי הם מסתכלים מי שיחק לצידם בשנים האחרונות ועם מי הם משחקים היום. הלחץ בא יותר מהכיוון הזה והשליך גם קצת לצעירים. אני מקווה שאחרי הניצחון הזה ישתחרר לחץ ורואים כבר עכשיו שהשתחרר הרבה לחץ".
על הבלם הנבחן, עומאר גריבה, אמר עזריה: "הוא שחקן צעיר, סך הכל בן 19 ואין עדיין החלטה לגביו, אבל בהחלט רואים שיש לו פוטנציאל ובעתיד הוא יהיה מצוין. כרגע אנחנו צריכים שחקנים בעלי ניסיון".
על חוליית ההגנה שלו אמר המאמן: "אנחנו צריכים להתחזק תוך כדי תנועה. יגיעו שחקנים השבוע ושחקנים שיהיו מתאימים למערכת שלנו יוחתמו".


גריבה הנבחן. "יש לו פוטנציאל, אבל אנחנו צריכים שחקנים עם ניסיון" (תומר גבאי)
קרדיט ל ONE
http://one.co.il/Article/142284.html