#1

יעקב שחר דירבן את שחקני מכבי חיפה: רק ניצחון

מכבי חיפה תפגוש הערב ב-20:50 את אקטובה בסיבוב המוקדמות ה-3 של הצ'מפיונס. השחקנים מוכנים: "זה תלוי בנו. הגיע הזמן שנתאמץ בשביל שחר"

שחקני מכבי חיפה הגיעו הבוקר (שלישי) לאצטדיון קרית אליעזר על מנת להצטייד בלבוש לקראת המשחק הערב ב-20:50 מול אקטובה, ומשם יצאו לבית מלון במרכז העיר, כדי להמשיך בהכנות האחרונות לקראת המשחק החשוב.
נשיא מכבי חיפה יעקב שחר הגיע היום לבית המלון במרכז העיר שם עושים השחקנים את ההכנות האחרונות למשחק. שחר נכח באסיפה הטקטית של אלישע לוי ובסיום הישיבה הדהים את השחקנים כאשר שאג לעברם שתי מילים: "רק ניצחון". במילים אלה יש אולי כדי להביע את חשיבות המשחק הערב.
עוד קודם אלישע התעכב על מספר שחקנים של היריב ואמר:"על אקטובה אין לחץ כמו עלינו". בואו ונוכיח שאנחנו מנצחים את המשחק הזה". השחקנים, כמו גם אלישע לוי מודעים לחשיבות המשחק, המוגדר בפי רבים מהם כ"משחק של עונה שלמה". המשמעות של המשחק היא מקצועית וכלכלית כאחד. על כף המאזניים יעמדו הערב 13 מיליון ש"ח, שיכולים להיכנס לקופת המועדון במידה וחיפה תגיע לשלב הפלייאוף.
מעבר לכך, מדובר בהיבט מקצועי ממדרגה ראשונה, שכן העפלה למשחקי הפלייאוף תציב את מכבי חיפה בעמדת מרחק נגיעה משלב הבתים של ליגת האלופות.
אלישע לוי תירגל באימון המסכם אתמול את מוחמד גאדיר על חשבונו של גוסטבו בוקולי. המאמן החיפני מעדיף לפתוח עם אותו הרכב שהוציא תוצאת תיקו 0:0 במשחק הראשון. בוקולי היה משוכנע שיפתח בהרכב, במיוחד לאור היכולת שלו בתקופה האחרונה, דבר שבא לידי ביטוי בניצחון על מכבי פ"ת 0:1 בגביע הטוטו.
לדעת חלק מהשחקנים, יהיה זה נכון להעלות את בוקולי בעל הניסיון בהרכב, אבל יחד עם זאת השחקנים מכבדים את החלטתו של לוי ללכת על ההרכב שניצח את גלנטורן בקרית אליעזר בצורה משכנעת, והוציא תוצאת תיקו חשובה בקזחסטן. לוי מודע לצורך בהבקעת שער מהיר, ואמר לשחקנים: "אנחנו צריכים לתקוף מההתחלה, אבל אסור לנו להפקיר את ההגנה".קרדיט לONE
http://one.co.il/Article/141850.html