#1

בשעה טובה התקבלה אשרת הכניסה של הבלם מטוגו, שצפוי להצטרף ביומיים הקרובים. חלוץ נבחרת גאנה נמצא בראש רשימת המועמדים, זאת לאחר שהאלבני מיגן ממלי ירד מהפרק

בשבוע האחרון אנשי היו הפועל פתח תקווה בקשר הדוק עם משרד הפנים, על מנת לאשר לבלם נבחרת טוגו, עמנואל מטיאס, ויזה. היום (ב'), אחרי שבוע של הידברות וכעס מצד אנשי פ"ת על הסחבת בעניין, קיבל הבלם את הוויזה והוא צפוי להצטרף לקבוצה ביומיים הקרובים.
בפ"ת קיוו שחלוץ נבחרת אלבניה, מיגן ממלי, יפחית משכרו כדי להצטרף לקבוצה אך נענו בשלילה. כעת, החלו באורווה לעבוד חזק על צירופו של חלוץ נבחרת גאנה הצעירה וקבוצת קינג פייסל המקומית, אוסמן בשירו (21),
שעל מועמדותו פורסם לראשונה בynet לפני כשבוע, במטרה להחתימו. כמו כן, בצוות המקצועי של המועדון מקווים שיתכן כי עמנואל בנאיני, שסיכם עקרונית במכבי ת"א, יצטרף גם הוא - מאחר שלטענתם הם יצרו עימו קשר.


שוקי נגר. לקח חלק באימון הכושר (צילום: אלי אלגרט)
אתמול הצטרפו לקבוצה שני נבחנים: קשרה של אוניברסיטת קונטיקט, דורי אדר, וקשרה האחורי של הפועל י-ם דור הלוי, בנו של שחקן העבר יפתח הלוי, שיבחנו במהלך השבוע הקרוב. הצוות המקצועי עדיין לא הספיק להתרשם במיוחד מהשניים, שיצטרכו להוכיח עצמם במשחקי האימון הקרובים.

הקבוצה קיימה היום אימון כושר, שכלל בעיקר ריצות, בו נטל חלק המגן שוקי נגר. בערב תקיים הקבוצה אימון נוסף שיוקדש לעבודה על טכניקה עם כדור. בימים

האחרונים מנסים במועדון להגיע להסכמות עם החלוץ פטי נימבה, שהתבקש לקצץ כ-50 אחוז משכרו, כדי לשחררו, אך בינתיים הם נתקלים בסירוב והשחקן ממשיך להתאמן עם הקבוצה.


המגן נאיל חתובה, שהגיע למבחנים מקבוצת כפר-קנא, הרשים מאוד את המאמן דני ניראון והוא צפוי לחתום לשנתיים, אך כרגע קבוצתו מערימה קשיים בנושא וטוענת שיש לו חוזה לשנתיים נוספות אצלה.


קרדיט לYnet