TGF.co.il - ראיון|ראיון עם דדי בן דיין
 
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4
עוד |
 • צפיות: 1,260
 • תגובות: 3
 1. FcmN מנותק/ת TopGear Advanced
  תאריך הצטרפות
  30.08.2007
  הודעות
  360
  #1

  דדי בן דיין: "כשראיתי את האוהדים הצהובים בכל פינה בקרית אליעזר מאוד התרגשתי"

  מאת: רומן רוזנבלט
  צילומים: אלן שיבר ואליאב אוזן


  כאשר הגיע דדי בן דיין למכבי נתניה בתחילת העונה שעברה אחרי תקופה ב-MLS, במהלכה היו כאלה ששכחו מהשחקן, היו לא מעט עיתונאים שהרימו גבה לגבי יכולתו. אולם, בן דיין הראה, כי השנים והניסיון בארה"ב עשו לו רק טוב ובמהלך העונה הקודמת הוא הפך לאחד השחקנים המרכזיים בקבוצה, כבש חמישה שערים, חלקם מאוד מכריעים וחזר לנבחרת ישראל, שאיפתו של כל שחקן כדורגל בארץ. יש אומרים שבן דיין הוא המגן השמאלי בכושר הכי טוב בישראל ולא פעם הכותרות הדו משמעותיות "מגן כובש" היטיבו לבטא את אופיו ויכולתו של בן דיין. בן דיין מסביר על החיבור למועדון שלא ציפה לו בעצמו, על ההתרגשות שהסב לו הקהל במשחק מול לייריה, על נבחרת ישראל והחלום שהוא רוצה להגשים עם מכבי נתניה.


  "לא האמנתי שאתחבר למועדון בצורה כזו". בן דיין מתחבר לצהוב של נתניה

  כשהגעת לקבוצה לפני כשנה, היו לא מעט שהרימו גבה. לך היו ספקות לגבי החזרה לארץ?
  לא, לי לא היו שום ספקות. בסך הכל הגעתי מליגה שהיא טובה יותר מהליגה הישראלית ונהניתי בארה"ב
  מה תרמה לך התקופה ב-MLS?
  אני חושב שלא השתניתי כשחקן, אך עם זאת התקופה שם נתנה לי בעיקר ניסיון בהתמודדות ברמות העולמיות של הכדורגל, עם שחקנים ברמה גבוה מאוד ועם הניסיון הזה חזרתי לארץ.
  מה מצאת במכבי נתניה שכל כך התחברת לקבוצה ולאוהדים?
  בתחילת הדרך, כאשר הגעתי, לא ידעתי שהמועדון הזה יגרום לי לכל כך הרבה סיפוק ושאתחבר כאילו נולדתי במכבי נתניה. לא האמנתי, אבל ככל שעברו הימים הרגשתי את זה יותר ויותר ואני כל כך מבסוט ומרוצה שזה קרהה לי דווקא במועדון הזה. מה שיש בקבוצה הזו החל מהעונה שעברה זה ממשהו שלא היה פה זמן רב. המועדון הזה היה במקומות אחרים והשחקנים, ההנהלה, האוהדים וכמובן בעל הבית הביאו את מכבי נתניה לרמות חדשות ולהישגים שלא היו תקופה ארוכה ואני שמח מאוד על כך.  כבשת בשנה שעברה חמישה שערים חלקם מאוד קריטיים, מאיפה יכולת הכיבוש הגבוהה יחסית לעמדה שלך?
  אני חושב ששנה שעברה הייתה טובה מאוד עבור הקבוצה מבחינת ההגנה וזה המפתח לעניין. אני שחקן עם תכונות התקפיות מהעבר שלי וכשאתה עושה היטב את עבודת ההגנה, הדבר מתבטא גם בהתקפה ומביא למצבי כיבוש, כמו שזה קרה לי בשנה שעברה. עבורי זה היה בונוס, וגם השנה אשמח לכל גול או בישול, אבל קודם כל חשוב לי להתמקד בעבודת ההגנה כי זו העבודה העיקרית שלי.
  לא רבים האמינו שמכבי נתניה תסיים איפה שהיא סיימה,מה ההסבר שלך להישג של העונה שעברה?
  ההישג של העונה הקודמת היה אדיר, ממש ברמה מאוד גבוהה, נתנו את המקסימום ובהתחלה זה היה לא יאומן. אבל אנחנו כבר בעונה חדשה ולכן צריך לשים הכל בצד ולהוכיח גם השנה שההישג לא היה מקרי, וזה אומר לעבוד קשה ולא להסתכל ולהתרפק על העבר, גם אם הוא מהנה והיה לא מזמן.
  הקהל נתן תצוגה בלתי רגילה ביום חמישי שעבר במשחק מול לייריה, כיצד אתה הרגשת את זה?
  זה היה פשוט מדהים. כשהגענו לאזור האצטדיון, עשינו סיבוב עם האוטובוס מסביב למגרש ובכל פינה שהתסכלתי ראיתי אוהד צהוב, נשים, ילדים, מבוגרים. נראה היה כאילו כל העיר נתניה נסגרה ביום המשחק וכולם הגיעו לחיפה. לי זה עשה משהו בלב שקשה להסביר במילים, מאוד נהניתי וזה נתן לנו הרגשה טובה מאוד.


  אוהדים צהובים בכל פינה, גרמו להתרגשות גדולה. הקהל הצהוב מול לייריה

  לגבי המשחק עצמו, אנחנו שבוע לאחר ההדחה, איך הרגשה כעת כשעברו כבר כמה ימים?
  אני יצאתי מאוד מעודד מהמפגש הזה. אני חושב שכולנו נלחמנו ונתנו הכל בשביל המועדון, הקהל וגם בשביל עצמנו השחקנים ויצאתי מעודד מהיכולת של הקבוצה ומכל החוויה. נכון שבמבחן התוצאה לא ניצחנו ולא עברנו לשלב הבא, אבל זה שכר לימוד ששילמנו ואני מקווה שבשנים הבאות נשכיל להגיע שוב למעמדים הללו והפעם היד שלנו תהיה על העליונה.
  אם דיברנו על הקשר עם האוהדים, יש לך איזה רעיון לשיר חדש עבורך?
  אני מאמין שיש שם מלחינים צעירים ומוכשרים, וגם אם לא ימציאו איזה שיר חדש לעונה הקרובה, טוב לי מאוד עם השיר שיש כיום. הכי חשוב שימשיכו לעודד אותנו כי זה נותן לנו עוד כוח ומוטיבציה בזמן המשחק.
  חזרת בעונה שעברה לנבחרת אחרי ההצלחה עם הקבוצה, אבל מחר תצפה במשחק בטלביזיה?
  אני מאמין שכל מה שקורה, תמיד קורה לטובה. היה לי עומס בשלושת השבועות האחרונים. ברור שהייתי שמח להיות שם, אבל אני אתמקד במכבי נתניה, ממנה הגעתי לנבחרת בעונה שעברה ולה אני צריך לתת את כל כולי. אני אאחל לנבחרת הצלחה, אצפה מחר במשחק ואחזיק אצבעות בתקווה לתוצאה טובה ויאללה ישראל בהצלחה!


  חויוה מהנה ושכר לימוד לקראת השנים הבאות. דדי מול לייריה

  לאן הקבוצה יכולה להגיע לדעתך העונה, לאור יחסי הכוחות בליגה?
  אני חושב שרמת הקבוצות נותרה פחות או יותר זהה למה שהיה בשנה שעברה, כמובן להוציא את בית"ר ירושלים שנמצאת ברמה אחת מעל הליגה, בכל הנוגע לסגל השחקנים שלה, גם בהרכב וגם על הספסל. בין שאר הקבוצות אין הרבה הבדלים ומי שיגיע עם יותר מוטיבציה ורצון לנצח ייקח את הנקודות. אנחנו מבחינתו צריכים להמשיך ולתת הכל כמו בשנה שעברה והתוצאות יבואו לידי ביטוי. מי שיהיה הכי נחוש העונה ינצח משחקים.
  מה השאיפות אישיות שלך?
  השאיפות שלי הן להמשיך ולשמור על יציבות מבחינה אישית וקבוצתית. שמכבי נתניה תתברג בחמישייה הראשונה בסיום העונה הנוכחית וגם בעונה הבאה ותהפוך באופן קבוע לאחת מחמשת הקבוצות המובילות בכדורגל הישראלי וזה החלום שאני רוצה שיתגשם לי במכבי נתניה.


  רוצה לחגוג ככה גם בשנים הבאות. בן דיין עם הבעלים דניאל יאמר

  כמה מילים לאוהדי מכבי נתניה לקראת ראש השנה שקרב ובא
  אני רוצה לאחל לכל האוהדים חג שמח, הרבה בריאות ושנה מתוקה. אני אוהב אתכם מאוד, תמשיכו להיות איתנו כי בלעדיכם אנחנו לא שלמים ולא נוכל להצליח  אוהבים אותך דדי
  וגם לך שנה טובה ובהצלחה בכל המשחקים!

  קרדיט לאתר הרשמי.  הקהל מספר 1!!!!!

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. LinKin Park מנותק/ת TopGear Super Professional
  תאריך הצטרפות
  26.08.2007
  שם פרטי
  דימה
  הודעות
  1,733
  #2

  איזה שחקן מלך זה השחקן שני אחי אוהב בנתניה שחקן של קבוצה תודה רבה
  -----

 5. Yotam מנותק/ת TopGear Beginner
  תאריך הצטרפות
  29.08.2007
  הודעות
  223
  #3

  תודה על המידע,

  אחד השחקנים החשובים שנתניה החתימה
  אומרים על קבוצה שהביסה קבוצה אחרת שהקבוצה שהובסה לא שיחקה טוב... ולקבוצה שהביסה היה מזל ולנתניה קרה הפוך.. היא הביסה ושיחקה מצויין וניצחה.


  זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזהה הההההההההההההההההההבבבבבב בבבבבבבבבבבבבבב

 6. Aviko מנותק/ת מנכ"ל האתר לשעבר
  תאריך הצטרפות
  08.06.2007
  שם פרטי
  אבי
  הודעות
  12,060
  #4

  דדי אכן עשה קפיצת מדרגה משמעותית
  הוא עשה זאת על ידי עבודה קשה
  והגיע לנבחרת דרך נתניה..

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO