TGF.co.il - מדריך | יצירה זירת סיפור מרגשת בפוטושופ *מתורגם בילעדי* לא לאשר!! עובד על תיקון התירג
 
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3
עוד |
 1. Shaul מנותק/ת מורחק
  תאריך הצטרפות
  29.07.2008
  שם פרטי
  שאול D:
  הודעות
  1,425
  בלוג פוסטים
  1
  #1

  תצוגה מקדימת דמות סופית

  לפניך קבל הותחל, לוקחת ניראית של הרשה באתת דמות הויה יצור. רצה גישה לPSD קבצים מלאה ועותקי ניתן לטעינה של כל שיעור, זה כולל? צרף Psd חיבור עבור רק $9/ חודש. אתה יכולה לראות את התצוגה מקדימת דמות הסופית מתחת או רואה a כאן גירסה יותר גדול .
  נוסף לזאת, אני כמו לקחת הזדמנות אלו לתודה הצלם עבור נותנים הרשאת אותי להשתמש תמונות שלהם. אלה האני תמונות יש רגיל יוצר איור זה: ארץ , שמים , ציפור , מודל על ידי Jessica , מדרג על ידי Steph , פרחים , גפן על ידי Erica ו תמצת הקרין על ידי Andreea וDianora מניה .

  שיעור וידאו

  עורך וידאו שלנו Gavin Steele יש יצר שיעור וידאו זה להחמיא דמות טקסט + זה שיעור .

  הצעד 1

  ראשון של כל ה, טען את ה ארץ דמות ופותחות זה בפוטושופ. עצור אז מטה הAlt מקש ולחיצה כפולה על ה "רקע " שכבה לזת בטל נעילה .

  הצעד 2

  כעת אתה הולכת ל מחוק את השמים ואתה יותר מאחרים מחליפה זה עם עוד יפה אחד. בסדר לבחור את השמים, לך ללוח צבעי ערוצים ומזדהים את הערוץ עם הכי גבוה חדות בין השמים והשאר מהדמות. במקרה שלנו, בחר את הערוץ הכחול וזת עותק (לשכפל ערוץ, גרר מעל זה היוצר כפתור ערוץ חדש ) .

  הצעד 3

  אתה מצטרכת חדות ברמות גבוהות יותרות בין השמים והשאר מהדמות. להשיג את החדות הצטרכו שימוש העיקולים. לך לדמות > התאמות > עיקולים (פקד + M) וגרור השני מפקחים נוספים יחד. קח ניראות בעוקבות דמות עבור הפניה.

  הצעד 4

  שים לב אלו השמים צריכים להיות לבנה מושלמת והארץ צריכה להיות שחורה. כעת הארץ יש כמה אזורים לבנים. אתה לא רוצה זאת, לכן חוטף את הכלי עט (P) וזת שימוש לבחור את הארץ. עם הכלי עט עדיין נבחר, לחיצה ימנית על ה דמות, העדף עשות בחירה ולוחץ אישור. כעת הנתיב שונה לתוך בחירה. חטף את הדלי לצייר כלי (G) ומילוי זה בחירה עם שחור. אז הולך לבחר > Deselect.

  הצעד 5

  השתמש את הכלי עט (P) לבחור את העצים מהשמאלי צד מהדמות. אז לחיצה ימנית על ה דמות, בחר "עשה בחירה " ולוחץ אישור. השתמש את הדלי לצייר כלי (B) למלא את הבחירה עם לבן. אז הולך לבחר > Deselect (פקד + D).

  הצעד 6

  יש שם כמה אזורי אפור על השמים, אבל אתה יכולה לקבע בקלות אלו. בחר מברשת קשה לבנה (B) למעל לצייר אלה מאפירה אזורים עם לבנים .

  הצעד 7

  בהלוח צבעי ערוצים פקד-לוחץ על ה"עותק כחול " תמונה ממוזערת של ערוץ. זה בוחרים כל ההפיקסלים הלבנים. אז לוחץ על הRGB ערוץ, לך בחזרה ללוח צבעי שכבה ופוגעים את המוחקים מקש למחוק את השמים. לחץ פקד + D לdeselect ושם אז שכבה זאת "רקע."

  הצעד 8

  העצים מהשמאלי צד מהמראת דמות ימין כעור כעת (לפחות במקרה שלי ). לתקן הולכת לשכבה > זאת מסכת > שכבה מגלה כל ה, בחר grunge מברשת שחורה עם הקבוצת עמימות ל 80% ומסכה המחדדת של עצי אלה. קח ניראות בדמות ההבאות עבור הפניה.
  שים לב: אתה יכולה ליצור שכבה חדשה (פקד + Shift+ N), מלא זה עם לבן ומניח זה מתחת השכבת רקע לעזור מסכת אתה עצי אלה. כאשר אתה עושה אתה יכולה למחוק את השכבה הלבנה .

  הצעד 9

  בחר את הכלי עט (P) וזת שימוש למחוק את הרוק נבחר בעוקב דמות. זאת הממקמת היכן אתה מצטרכת למקם את המודל .
  שים לב: ודא אתה זאת עובדת על השכבה ולא על המסכה .

  הצעד 10

  בחר את המזיז כלי (V) ומזיז את ה"רקע " מטת שכבה על 200 פיקסלים .

  הצעד 11

  לחיצה ימנית על ה "רקע " שכבה ובוחר המרה לאובייקט חכם
  שים לב: אם אתה מצטרכת לעשות כמה שינויים לשכבה זאת, לחיצה כפולה על תמונה ממוזערת של זה. מסמך חדש מופיע ואתה יכולה לערוך את ה"רקע " שכבה. אז שמירה (פקד + S) המסמך, סגר זה ואתה רואה זאת השינויים שימושים לאובייקט חכם .

  הצעד 12

  כעת זמן של זה להוסיף כמה התאמות ל"רקע " שכבה לעשות זה עוד מבריק. אתה חיפוש כל של שכבת התאמה אלה בשכבה > שכבת התאמה חדשה תפריט או בלוח צבעי התאמות (חלון > התאמות ). כעת עוקב מדוייק לדרוך אלה:
  a. צר חדות ברק/חדש שכבה .

  b. החל מסנן תמונה. הצבע אני זה יש השתמש #9 b1dea

  c. צר מאזן צבע שכבת התאמה. אחרי אתה מוסיפה את ההגדרות עבור שכבת התאמה זאת, מלא מסכה של זה עם משתמשת שחורה את הדלי לצייר כלי (G), בחר מברשת רך לבנה עם הקוטר של 100 px ומעל לצייר הדשא עם לבן. קח ניראות בדמות מתחת עבור הפניה .

  d. צר מאזן צבע אחר שכבת התאמה עבור החגלה. אחרי אתה מכניסה את ההגדרות מהדמות ההבאות, השתמש מברשת רך שחורה למעל לצייר הדשא. דרך זה השכבת התאמה לוקחת אפקט רק על החגלה .

  e. הדשא מהתחתית-ימין פינה מהדמות יותר מדי כתום. לכן שינוי של הרשה צבע זה על ידי מוסיף מאזן צבע חדש שכבת התאמה. השתמש את ההגדרות מהעוקבים דמות, מלא את המסכה עם משתמשת שחורה את הדלי לצייר כלי (G), ולצייר עם רך לבן מבריש (B) מעל הדשא כתום .

  f. זה המאזן צבע האחרון שכבת התאמה עבור צעד זה. השתמש זה לעשות כמה של חגלת אלה והשיח מהתחתית-פינה שמאלית עוד צהוב .

  הצעד 13

  החזק מטה המקש פקד ולוחץ על כל שכבת התאמה לבחור אותם, אז משתמש את הפקד + G קיצור דרך לאותם קבוצה כל ה. כעת פקד-לוחץ על השכבת רקע תמונה ממוזערת לבחור פיקסלים של זה. ודא אתה זאת יש הקבוצה נבחרת ואז הולך לשכבה > שכבה מסכה > מגלה בחירה. שם קבוצה זאת "התאמות."

  הצעד 14

  פתח את הדמות שמים ושימוש הכלי כתובית המלבני (M) לבחור את השמים. אז משתמש את המזיז כלי (V) להזיז זה במסמך ראשון שלך. אתה רואה זאת השמים לא במידה מספקת גדולה עבור מסמך שלנו. השתמש את המשבט כלי חותמת (S) והמרפא כלי מברשת (J) לעשות זה יותר גדול. שם אז שכבה זאת "שמים " וזת המרה לאובייקט חכם (לחיצה ימנית על ה שכבה ובוחר המרה לאובייקט חכם ). שים לב שכבה זאת זאת צריכה להיות מתחת ה"רקע " שכבה .

  הצעד 15

  כעת אתה הוספה כמה התאמות לשמים. לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה צבע מאזן, סמן את המשתמשת שכבה קודמת ליצור מסכת תגזיר אפשרות ושימוש העוקב הגדרות.

  הצעד 16

  לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה ברק/חדות, סמן את המשתמשת שכבה קודמת ליצור מסכת תגזיר אפשרות ושימוש 15 עבור הברק ו 28 עבור המעמת. אז בוחר את ה"שמים " שכבה והשני שכבת התאמה ואותם קבוצה (פקד + G). שם הקבוצה "שמים."

  הצעד 17

  צר שכבה חדשה (פקד + Shift+ N) מעל השכבת רקע וזת מילוי עם משתמש שחור את הדלי לצייר כלי (G). לחיצה ימנית על שכבה זה ובוחר המרה לאובייקט חכם. אז הולך למסנן > להעביר > עדשה זורחים ושימוש ההגדרות מהעוקבות דמות. שנה את המצב תערובת עבור שכבה זאת לתחבולת צבע, העמימות ל 80% וזת שם "עדשה זורחות." You יכול לשימוש מסכה אם אתה רוצה למסכה כמה חלקים של שכבה זאת.

  הצעד 18

  כעת אתה מצטרכת להוסיף את המודל. זה יכול קחת אתה כמה זמן לגזור את האישה מהדמות מתחת. אתה יכולה להורדה דמות אלו ניצרות על ידי אותי להשתמש עבור שיעור זה. הכבר גוזר חוץ "מודל.png" דמות זמיניות ב"מקור " תיקיה שלך עבור Psd חיבור חברים. עבור אלה בלי חיבור חברות, גזר את האישה מתוך הדמות משתמשות את הכלי עט (P). אל תדאג על השיער, כאנחנו זת צורמחדש יותר מאחר על .

  הצעד 19

  כעת עושה של הרשה את השיער של האישה יותר ארוך. פתח את ה"מודל.png" קובץ בפוטושופ, איזה אתה יש מורדת בצעד הקודם .
  a. לך למסנן > Liquify ושימוש הקדימה כלי גלישה (W) עם הקבוצת גודל לצפיפות ב 100 והדחק ב 100 לעשות את השיער של האישה יותר ארוך.

  b. בחר את הכלי לטנף (R) ושימוש מבריש עם קוטר של 35 px וחוסן של 55% לעשות את החלק שיער .

  c. השתמש שוב הכלי לטנף (R), אבל זמן זה משתמש מברשת קטן יותר עם קוטר של 4 px וחוסן של 85% להוסיף עוד פרט לשיער .

  d. בחר את הכלי תחבולה (O) ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות להוסיף כמה אור לשיער. שימוש אז הנשרף כלי (O) לעשות כמה חלקים מהכהה יותר שיער. שים לב: אתה יכולה למתג בין שני כלים אלה מהירו על ידי מחזיקים מטה הAlt מקש .

  e. השתמש את הכלי תחבולה (O) והנשרפ כלי (O) שוב, אבל זמן זה משתמש מבריש עם הקוטר של 3 px. השאר את הנחות מההגדרות כהם ומנסה לעשות את המראת שיער עוד משתמשת שני כלים אלה מציאותית. קח ניראות בעוקבות דמות עבור הפניה .

  הצעד 20

  השתמש את המזיז כלי (V) להזיז את המודל במסמך שלך והמרה שכבה זאת לאובייקט חכם. לך לערוך > שינוי חינם (פקד + T) וקנה מידה מטת שכבה זאת. אז הולך לערוך > הפוך אופקי ושימוש המזיז כלי (V) להניח את המודל היכן אתה רוצה.
  שים לב: שכבה זאת צריכה להיות ישיר מתחת ה"רקע " שכבה .

  הצעד 21

  הוסף שני שכבת התאמה ל"מודל " שכבה. הולכת לשכבה > ראשונה שכבת > התאמה חדשה ברק/חדות ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות. אז הולך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה מאזן צבע ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות.
  שים לב: כאשר אתה יוצרת שכבת התאמה אלה, סמן את השימוש אפשרות שכבה קודמת ליצור מסכת תגזיר. קבוצת אז ה"מודל " שכבה והשני שכבת התאמה. שם הקבוצה "מודל."

  הצעד 22

  כעת אנחנו´הולך ל הוספה מחדש כמה גפן. פתח את הדמות בפוטושופ ומזיז לתוך זה מסמך שלך משתמש את המזיז כלי (V). מוסתר אז שכבה זאת לאובייקט חכם, לך לערוך > שינוי חינם לזת קנה מידה מטה ואז הולך למסנן > החריף > החריף. שכפל שכבה זאת כמה זמנים ומניחים את הגפן מעל ומתחת המודל (לשכפל אתת שכבה יכולה לשימוש הפקד + J קיצור דרך או אתה יכולה לבחור את המזיזה כלי (V), החזק מטה הAlt מקש וגרור השכבה ). אני שכבה שלי מאורגנות משתמשות שני קבוצות, אחד מעל ה"מודל " והאחר מתחת.

  הצעד 23

  בחר את הדמות ציפור ומחלצות את היונה משתמשת את הכלי עט (P) ומזיז לתוך זה מסמך שלך עם המזיז כלי (V). אז הולך לשכבה > מסכת > שכבה מגלה כל ה. בחר מברשת רך שחורה (B) עם הקוטר של 45 px והעמימות 25% ושימוש מברשת זאת לעשות את הכנף שמאלי של הציפור רק קצת שקוף.

  הצעד 24

  לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה ברק/חדות ושימוש ההגדרות מהעוקבים דמות. קבוצת אז (פקד + G) ה"ציפור " שכבה והשכבת התאמה יחד.

  הצעד 25

  טען את המברישה קבוצה, לך לערוך > מנהל קבוע מראש וטוען את המברשות. אז יוצר שכבה חדשה, בחר את המבריש כלי (B), קבע את הצבע קידמה ללבן ושימוש אחד של מברשות אלה כמו אני עושה. בהעוקב הימיין זה דומה לאישה נותנת נפש שלה לציפור. זה הרעיון של מברשת זאת. שינוי אז השם של שכבה זאת ל"עשן," ומניח פנימי זה קבוצה. הנח את העשן מעל הציפור, צר מסכת שכבה ושימוש מברשת רך שחורה למסכה כמה חלקים מהשכבה. הרשה את העשן הויה רק מעל הכנף שמאלי של הציפור. קח ניראות בעוקבות דמות עבור הפניה.

  הצעד 26

  צר שכבה חדשה מתחת ה"רקע " שכבה ושימוש שוב המברשות, איזה אתה יש מורדת בצעד הקודם ליצור כמה סוג של ערפילים. אז מניח פנימי שכבה אלה קבוצה ושם הקבוצה "עשן 2." Also, צר מסכת שכבה שוב ושימוש מברשת רך שחורה למסכה כמה חלקים מהעשן .

  הצעד 27

  כעת אנחנו'הולך ל הניח מחדש כמה פרחים בעץ על הצד ימין מהדמות. גזר כמה פרחים חוץ עם הכלי עט (P) ושימוש המזיז כלי (V) להזיז לתוך אותם מסמך שלך. סדר את הפרחים האתת דרך רוצה, לך לערוך > שינוי חינם, קנה מידת אז ואותם סובב כאתה רוצה.

  הצעד 28

  שני של פרחים שלי קצתים יותר מדי כחולים בגלל שמהצל. אם אתה באותו דבר אתת מיקום יכולה לקבע זה עם התאמת עיקולים שכבה. פשוט בוחרת את השכבה עם פרחי אלה, לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה עיקולים, סמן את המשתמשת שכבה קודמת ליצור מסכת תגזיר אפשרות ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות.

  הצעד 29

  הוסף את המדרג. טען את הדמות, פתח זה בפוטושופ ומזיז לתוך זה מסמך שלך משתמש את המזיז כלי (V). אז הולך לשכבה > מסכת > שכבה מגלה כל ה, בחר מברשת רך שחורה ומסכה כמה חלקים של שכבה זאת. אנחנו מצטרך רק המים. קח ניראות בדמות ההבאות עבור הפניה.

  הצעד 30

  כעת אתה הולכת ל הוספה כמה התאמות ל"מדרג " שכבה. הולכת לשכבה > ראשונה שכבת > התאמה חדשה עיקולים ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות. אז הולך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה מאזן צבע ושימוש ההגדרות מהעוקבות דמות. קבוצה ה"מדרג " שכבה והשני שכבת התאמה ושם הקבוצה החדשה "מדרג."

  הצעד 31

  בחר את ה"רקע " שכבה וגוזר כמה חגלה מתוך זה משתמש את הכלי עט (P). הנח כל השכבת חגלה אלה מעל כל ההאחר, בחר ואותם המרה לתוך אובייקט חכם. שם האובייקט החכם "חגלה."

  הצעד 32

  לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה צבע מאזן, סמן את המשתמשת שכבה קודמת ליצור מסכת תגזיר אפשרות ושימוש ההגדרות מהדמות ההבאות.

  הצעד 33

  בחר את ה"מדרג " שכבה, בחר את הכלי הקפה (L), קבע את הנוצה ל 10 px ובוחרת חלק מהמדרג. אז הולך לערוך > עותק, צר שכבה חדשה מעל כל ההאחר והולכת לערוך > הדבק.

  הצעד 34

  קבע את העמימות עבור השכבה, איזה אתה יש יצרה בצעד הקודם ל 30%. עותק אז שכבה זאת על 10 זמנים ושימוש ההזיז כלי (V) לסדר את השכבה. קבוצת אז השכבה ושם הקבוצה "מים מעל החגלה." Take מראה בעוקבת דמות עבור הפניה .

  הצעד 35

  כעת כל האנחנו צריך לעשות הוספה מקשרת של התאמות. ראשון, בחר את ה"שמים " שכבה והולך למסנן > רעש > רעש הקטן. השתמש את ההגדרות מהדמות ההבאות. אז הולך למסנן > החריף > החריף.

  הצעד 36

  לך לשכבה > שכבת > התאמה חדשה מערבל ערוץ, הנח שכבה זאת מעל כל ההאחר ושימוש ההגדרות מהדמות מתחת.

  מסקנה

  קוה אתה למדה כמה שיטות חדשות ויש כיף בזמן שעשה לכן. אתה יכולה לראות את הדמות הסופיות מתחת או רואות a כאן גירסה יותר גדול .  קרדיט לאתר http://psd.tutsplus.com
  קרדיט לי על התרגום בעזרת תוכנה מעפנה XD
  קישור למדריך http://psd.tutsplus.com/tutorials/ph...-in-photoshop/
  תהנו!

 2.  
 3. נושאים אחרונים
 4. HumusBePita מנותק/ת מי שלא מוחא כפיים בן של רז !
  תאריך הצטרפות
  29.11.2008
  שם פרטי
  רזツ
  הודעות
  1,378
  #2

  תודה,למתקדמים)':
  LeeOrenDesign

  מי שיתעסק עם רז -
  מתעסק עם מוססקו,
  אז. . .
  לא כדאי לכם!
  ["בברכה", -moSko- :] ]

 5. CarlsBerg מנותק/ת מורחק
  תאריך הצטרפות
  02.11.2008
  שם פרטי
  Heaven
  הודעות
  2,338
  #3

  0.0 ...
  זה דיי קשה...

  עדיין תודה רבה

 

המבקרים מצאו דף זה ע"י חיפוש המילים:

SEO by vBSEO