#1

שבעה משחקים נערכו היום (ראשון) במחזור העשרים ושבעה בליגה האיטלקית, כאשר במשחק המרכזי ניצחה מילאן את אטאלנטה וכעת היא במרחק 12 נקודות מהמוליכה, אינטר.
הרוסונרי ניצחו בסן סירו 0:3 עם שלושער של מי-אם-לא פיפו אינזאגי. כבר בדקה ה-7 שלח דייויד בקהאם כדור מסוכן לעבר שער היריבה והחלוץ הוותיק ניצל ערבובייה כדי לכבוש מקרוב את הראשון שלו.
בדקה ה-71 ההגנה של האורחת שוב קרסה, כאשר הפעם טעות של השוער קונסילי נוצלה על ידי אינזאגי שהשלים צמד. לא עברו יותר מ-3 דקות ו"סופר-פיפו" רץ פעם נוספת ליציעים. חילופי מסירות בין פירלו לפאטו חתכו את הגנת האורחת, הברזילאי השאיר כדור מצוין ואינזאגי גילגל מול שער ריק.
פיורנטינה שבמקום הרביעי, איכזבה מאוד בביתה עם הפסד 2:0 לפאלרמו. האורחים עלו בטירוף למחצית השניה ונהנו משערים סימפליסיו בדקה ה-48 ומיקולי בדקה ה-56.
לאציו רשמה ניצחון חוץ מרשים 0:2 על נאפולי. תומאסו רוקי עם צמד בדקות ה-57 וה-64 סידר ניצחון לקבוצתו שהעלה אותה למקום השביעי בטבלה.
היום המצוין עבור קבוצות החוץ באיטליה המשיך כאשר סיינה השיגה ניצחון חלק 0:3 על קאטניה החלשה. האורחת עלתה על לוח התוצאות כבר בדקה ה-10 כאשר מאקרונה העלה את קבוצתו ליתרון. בדקה ה-69 עבדלקאדר גזל הכפיל את היתרון ויארולים קבע את התוצאה בדקה ה-90.
בולוניה הצטרפה למילאן עם ניצחון בית. המארחת גברה 0:3 על סמפדוריה וכמו אינזאגי, גם מרקו די-ואיו חגג שלושער בדקות ה-45, ה-87 וה-90.

קליארי, שרוצה להגיע בסיום העונה לאירופה, השיגה רק תיקו 1:1 בחוץ מול קייבו. קליארי עלתה ליתרון בדקה ה-27 משער של ג'דה. מאקינווה הישווה לקבוצתו בדקה ה-65. במשחק היחידי היום בו לא נכבשו שערים, נפרדו לצ'ה ורג'ינה ב-0:0.

קרדיט לone ולפורום אחר.