#1

החשש כי כריסטיאנו רונאלדו יעזוב לריאל מדריד לא מש ממנצ'סטר יונייטד, והעיתון "ניוז אוף דה וורלד" מדווח היום (ראשון) שבאולד טראפורד יציעו לטאלנט הפורטוגלי שכר של 200 אלף ליש"ט בשבוע. בכך, יהפוך רונאלדו לשחקן בעל השכר הגבוה ביותר בפרמיירליג, כשהוא עתיד להרוויח בעונה הבאה בלבד 10.4 מיליון ליש"ט. כיום מרוויח הפורטוגלי "רק" 120 אלף ליש"ט בשבוע, והוא אמור להרוויח כך בשלוש השנים הבאות, אך מכייון שחוקי פיפ"א מאפשרים לו לקנות את חוזהו בסוף העונה שעברה, יונייטד כבר מכינה לו הצעה שלא יוכל לסרב לה. "כריסטיאנו רוצה לשכוח ממעבר אפשרי לריאל מדריד", אמר גורם המקורב לשחקן, "כשהוא נשאר ביונייטד בסוף העונה שעברה, הוא חשב שזה יהיה לשנה אחת, אבל עכשיו נראה שהוא רוצה להישאר יותר, כי הוא מצליח להגשים את שאיפותיו באולד טראפורד".

בינתיים, אחת השאיפות שעל רונאלדו לממש היא זכיה בגביע הליגה הערב נגד טוטנהאם (17:00, ספורט 5+ לייב). השדים האדומים נמצאים בעמדת זינוק מצוינת לחמישה תארים: אליפות, גביע, אליפות אירופה וגביע הליגה. את גביע אליפות העולם לקבוצות כבר יש ליונייטד. התרנגולים זכו בגביע הליגה בעונה שעברה, ואחרי שהתאושש ו מפתיחת העונה הנוראית שלהם, הםא לא ירצו לשמוט את התואר למכונה הדורסנית ממנצ'סטר. "יש למועדון מנטליות של מנצחים", אמר פרגוסון לפני המשחק, "אנו מצליחים וכולם רוצים להיות שותפים לזה, מה שמחזק אותנו עוד יותר".

"אלכס רוצה לזכות בהכל, ולכן הוא מה שהוא", אמר מאמן טוטנהאם הארי רדנאפ, "הוא לא יציב הרכב שעלול לגרום לו להפסד". רדנאפ מתלבט אם לעלות עם רומן פאליוצ'נקו בחוד, לצדו של דארן בנט.

קרדיט ל - WALLA ולפורום אחר.