#1

"ניצחון יכול להחזיר אותנו למאבק האליפות"

בבית"ר ירושלים מקווים לחזור לתמונת הצמרת בעזרת ניצחון מול מכבי נתניה ביום שני בטדי. ברק יצחקי כשיר ויפתח. זנדברג ופרננדז צפויים לחזור להרכב
"ניצחון שלנו על נתניה ביום שני יכול להחזיר אותנו למאבק על תואר האליפות, אבל אין צורך לצאת בהצהרות מהסוג הזה", אלה הדברים שאומרים בבית"ר ירושלים אחרי עוד אימון בקור המקפיא של ירושלים, יומיים לפני המפגש המסקרן והחשוב מול מכבי נתניה.
החלוץ, ברק יצחקי, שנעדר משני האימונים האחרונים של הקבוצה, שב היום (שבת) לבית וגן וקיים אימון מלא והוא כשיר למשחק ביום שני. יצחקי צפוי לפתוח בהתקפה לצידו של עמית בן שושן.


גם הקשר, עידן ורד, חזר להתאמן אחרי שנעדר במהלך השבוע האחרון מאימוני הקבוצה. ורד, שסבל ממתיחה במפשעה, יכלל בסגל של עטר והוא או מיכאל זנדברג יתופקדו באגף השמאלי של הקישור של בית"ר במשחק מול נתניה. כרגע, הסיכויים שזנדברג יפתח במשחק גבוהים יותר.
שחקן נוסף שחזר לקו הבריאות ביומים האחרונים וחוזר להרכב הפותח הוא הארגנטיני, דריו פרננדז, שיתפוס את מקומו של שמוליק קוז'וקין שתופקד בקישור האחורי במשחק האחרון של בית"ר מול בני יהודה.

ראובן עטר. ימשיך לתת קרדיט לקאלה (גיא בן זיו)
פרננדז, שהחמיץ את המשחק בטדי מול בני יהודה בגלל נוזלים בברך, הצליח ביומיים האחרונים להתגבר על הפציעה והוא חוזר להרכב ויפתח לצידו של עידן טל במרכז השדה.
היום בחר המאמן, ראובן עטר, שלא לתרגל את ההרכב למשחק מול נתניה ומלבד לחזרתם הצפויה של זנדברג ופרננדז להרכב הפותח, לא נראה שיהיו שינויים נוספים ב-11 שפתחו במשחק מול בני יהודה, כולל השוער, טברטקו קאלה. למרות שבבית"ר אומרים כי הכל פתוח, הוא צפוי להמשיך ולקבל את אפודת השוער הראשון.


שחקני בית"ר באימון. מקווים לשוב למאבק האליפות (גיא בן זיו)
עד כה נמכרו בירושלים כ-1,500 כרטיסים למשחק ובבית"ר מעריכים כי בסופו של דבר יגיעו לטדי ביום שני כ-10,000 אוהדים, מספר נמוך ממה שחשבו בהנהלת הקבוצה בתחילת השבוע.


קרדיט לONE.

קישור לכתבה http://one.co.il/Article/132972.html
קריאה מהנה ,