#1

משהו חורק בממלכת הופנהיים, סינדרלת הבונדסליגה. מוליכת הטבלה, שבמחזור הקודם סיימה בתיקו 1:1 מאכזב מול בורוסיה מינשנגלדבאך, הייתה יכולה להגדיל את יתרונה בצמרת הטבלה ל-4 נק' כשפגשה את באייר לברקוזן, אולם בסופו של הערב הובסה 4:1 כשהציגה את משחקה החלש ביותר העונה.
לברקוזן הייתה טובה יותר משריקת הפתיחה ועד לסיום, כשהיא רושמת נצחון שני העונה על הופנהיים ובסך הכל הרשיתה 9 שערים בשני המפגשים (2:5 בסיבוב הראשון).


לברקוזן חוגגת. הכבשה השחורה של המוליכה.

16:25 בספורט 5+: הרטה ברלין מול באיירן מינכן
היכנסו לאיזור הליגה הגרמנית

כבר בדקה ה-3 הגיע השער הראשון של האורחים. רנאטו אוגוסטו פרץ מצד ימין ושלח כדור מדויק למרכז הרחבה, שם המתין החלוץ פטריק הלמס שירה פנימה, 0:1. בדקה ה-12 הכפילה לברקוזן את יתרונה, כשבסיומה של ערבוביה ברחבה בעט הקפטן, סימון רולפס, את הכדור לרשת, 0:2.
בדקה ה-30 היה נראה שהופנהיים חוזרת, כשדמבה בה הוכשל על ידי השוער. סג'אד סליהוביץ' ניגש לנקודה הלבנה ובעט כדור חד למרכז השער, 1:2, שער חמישי העונה לבוסני.

קאמבק? לא בבית ספרה של לברקוזן, שבתוספת הזמן של המחצית הראשונה עלתה ל-1:3 בשחזור של השער הראשון בסיומו בעט הלמס פנימה וכבש את השני שלו במשחק. בדקה ה-47 הפסדה של הופנהיים הפך רשמית לתבוסה עם שער בכורה העונה לגונזאלו קסטרו שנגח היטב כדור קרן משמאל, 1:4 בסיום.

קרדיט לספורט 5

ולפורום אחר.