#1

סערה חדשה באנגליה. לפי פרסומים בכלי התקשורת המקומיים, חלוץ מנצ'סטר סיטי, רוביניו, נעצר אתמול בחשד לאונס של נערה בת 18 במועדון בעיר לידס. שעות אחרי הפרסום ב'סאן', השחקן הכחיש את ההאשמות בהודעה שהוציא באתר הרשמי שלו דרך עורך דינו.

כריס נתניאל, דוברו של מי שנחשב לאחד השחקנים הטובים בעולם, אישר את דבר המעצר כאשר אמר כי "רוביניו אכן נפגש עם המשטרה בנוגע לחקירה פלילית", אך הבהיר: "השחקן מכחיש בכל תוקף כי ביצע מעשה אסור כלשהו והוא תמוד ישמח לשתף פעולה עם המשטרה בכל שאלה בה יוכל לעזור לה".
משטרת ווסט יורקשייר, בצפון אנגליה, אישרה כי עצרה שחקן כדורגל בחשד לתקיפה מינית של נערה בת 18, אך לא פרסמה את שמו של רוביניו כמי שחשוד במעשה.

לפי הדיווחים, האירוע עצמו אירע ב-14 בינואר, במועדון לילה בעיר לידס. בינתיים, המשטרה שחררה את השחקן ממעצר תמורת ערבות. רוביניו, יש לזכור, עבר בתחילת העונה הנוכחית מריאל מדריד למנצ'סטר סיטי והוא מתגורר בעיר יחד עם אישתו ויויאן ובנו בת השנה.ככל הנראה, האירוע המדובר הוא הסיבה להיעלמותו המסתורית של רוביניו לפני כשבועיים
ממחנה האימון של קבוצתו בטנריפה. השחקן טס לפתע לברזיל, בטענה ל"סיבות משפחתיות חשובות". עם חזרתו, המועדון התכוון לקנוס את הברזילאי ב-350 אלף יורו, הקנס הכבד ביותר בתולדות הכדורגל העולמי.

רוביניו, שכבש 12 שערים בקבוצה ששילמה תמורתו בקיץ האחרון 42 מיליון ליש"ט, חזר לאימונים ביום ראשון האחרון והיה אמור להיות בסגל הקבוצה לקראת המשחק הערב, מול ניוקאסל. כעת ברור כי רוביניו לא ישחק ובקבוצה ימתינו להתפתחויות מכיוון המשטרה

קרדיט לYnet