#1

מאמן ליאז', לאסלו בולוני, לא חוסך ביקורת מהקשר הישראלי: "אני יכול להבין שהוא לא חזק או מהיר, אבל אני לא מוכן לקבל את חוסר הלחימה שלו"
מעמדו של קשר סטנדרד ליאז', סלים טועמה, בקבוצתו הבלגית לא ברור, ולמרות התעניינות של מספר קבוצות בקשר הישראלי, נראה כי נכון להיום הוא נשאר בבלגיה לפחות עד תום העונה.
למרות זאת, טועמה ספג היום (שני) התקפה חסרת תקדים מצד מאמנו, לאסלו בולוני שסיפר בתקשורת הרומנית על האכזבה שלו מקשר נבחרת ישראל.
"אני יכול להבין את העובדה שהוא לא מהיר או חזק, אבל אני לא מוכן לקבל את חוסר המלחמה שלו על הכדור", אמר המאמן. "אמרתי לו: סלים, אתה משחק כמו פנסיונר. אתה חייב לסבול לפני שאתה מכריח את היריב שלך לסבול", הוסיף המאמן.
ברומניה פורסם שטועמה מועמד להגיע, בין השאר, גם לדינמו בוקרשט הרומנית. אולם נראה כי שכרו הגבוה (שמוערך ב-300 אלף יורו) וכן מחיר הכרטיס שדורשת ליאז' על השחקן (כחצי מיליון יורו) יטרפדו את העסקה.
השבוע בולוני התייחס גם בתקשורת הבלגית למעמדו של טועמה בליאז' ואמר: "טועמה בחיים לא יהפוך לשחקן מהיר, אך הוא יכול להוסיף לנו". המאמן של הקשר הוסיף שטועמה חייב להחליט האם הוא מעוניין להישאר בבלגיה או לבקש לעזוב לקבוצה אחרת. כך או כך, ספק אם טועמה יישאר לאור מה שהמאמן שלו חושב עליו.
הליגה הבלגית תשוב מפגרת החורף בסוף השבוע הקרוב, כשליאז' תארח את דנדר מתחתית הליגה הבלגית.


קרדיט לONE