#1

הקשר האנגלי שיחק מחצית במשחק האימון של הרוסונרי ולא בלט יתר על המידה. רונאלדיניו העלה את האיטלקים ליתרון בפנדל, קולין בנג'מין הישווה

קשר מילאן, דיוויד בקהאם, ערך הערב את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה במשחק הידידות מול המבורג שנערך בדובאי, זאת כחלק ממחנה האימונים אותו מקיימים האיטלקים במהלך הפגרה.
המשחק שנערך תחת חום כבד הסתיים בתיקו 1:1. אחרי מחצית מאופסת ומשעממת, בדקה ה-62 העלה רונאלדיניו את מילאן ליתרון 0:1 אחרי שכבש מהנקודה הלבנה, לא לפני שאמברוסיני הוותיק צלל ברחבה והשופט קנה את ההצגה.
הגרמנים השוו חמש דקות לאחר מכן. חלוץ נבחרת קרואטיה, איביצה אוליץ', נגח מקרוב, דידה הדף את הכדור אבל קולין בנג'מין השתלט במהירות וקבע את תוצאת המשחק.

בקהאם בן ה-33 שיחק 45 דקות במהלכן לא בלט יתר על המידה, אך בנגיעותיו בכדור בהחלט הזכיר את יכולתו מבעבר. במחצית הוחלף האנגלי על ידי קשרה לשעבר של ארסנל, מאת'יו פלאמיני.
בקהאם התאושש מפציעה בירך ובבוקר ערך מבחן כשירות לקראת המשחק. המאמן, קרלו אנצ'לוטי, החליט לשתפו במחצית אחת. אין זה סוד שעם חתימתו במילאן ינסה בקהאם להוכיח למאמן נבחרת אנגליה, פאביו קאפלו, שהוא עדיין מסוגל לספק את הסחורה ברמה האירופית.
בקהאם הגיע לשורות הרוסונרי לתקופה בת שלושה חודשים ויחזור לאחר מכן לקבוצתו האמריקאית, לוס אנג'לס גלאקסי, שם הוא חתום לחמש שנים תמורת 250 מיליון דולר.

ויקטוריה בקהאם עם הבן, קרוז והחולצה התואמת (Gettyimages)

קרדיט לONE