#1

ראיין גיגס שוקל לפרוש בתום העונה


קשר מנצ'סטר יונייטד בן ה-35 עשוי לתלות את נעליו בתום 19 עונות: "אשחק כל עוד אמשיך להנות, להיות בריא ושהמנג'ר ירצה אותי. אם אחד מהנתונים האלה לא יתקיים אשקול פרישה". טוטנהאם ופומפי סיכמו על חזרתו של דפו לווייט הארט ליין
קשר מנצ'סטר יונייטד ראיין גיגס יסיים את חוזהו הנוכחי במועדון בתום העונה. בימים האחרונים פיזר הוולשי רמזים כאילו הוא שוקל לא לחזור למגרשים בתום פגרת הקיץ הקרובה. גיגס בן ה-35, שישלים בתום העונה 19 חורפים באולד טראפורד, טרם פתח במו"מ על חוזה חדש עם השדים האדומים.


"אשחק כל עוד אמשיך להנות, להיות בריא ושהמנג'ר ירצה אותי", אמר גיגס ל'סאן' הבריטי. "אם אחד משלושת הנתונים האלה לא יתקיים - אשקול פרישה. יכול להיות שזה יקרה בתום העונה".


"במאי אסיים את החוזה שלי בקבוצה, ואז נראה מה עושים הלאה. נכון לעכשיו לא התקיימו שום מגעים עם הנהלת יונייטד", הוסיף גיגס. "אני בכושר מצוין, ההבדל היחיד הוא בהתאוששות שלי ממשחקים. יומיים אחרי משחק אני עדיין עייף מאוד. לפני מספר שנים יכולתי לשחק בשבת, וברביעי שלאחר מכן בלי שום בעיה".


ריאן גיגס במדי יונייטד. 19 עונות, ומפסיקים לספור? (צילום: AFP)


במהלך תקופתו באולד טראפורד זכה גיגס בכל תואר אפשרי, כשעשר אליפויות פרמייר ליג ושתי זכיות בליגת האלופות הן גולת הכותרת. "היום, זכיות ותארים עושים אותי מאושר יותר מאשר בעבר, כי כל תואר כזה יכול להיות האחרון שלי בקריירה. לדוגמא, הזכייה בליגת האלופות בשנה שעברה היתה מאושרת בהרבה מזו שחגגנו ב-1999".


בנוסף, רשומים לזכותו של גיגס עוד מספר הישגים, כמו היותו השחקן היחיד שכבש בכל עונה מאז הקמתה של הפרמייר ליג, והיחיד שכבש ב-13 קמפיינים שונים של ליגת האלופות. ב-781 משחקים בהם לקח הוולשי חלק בכל המסגרות עד כה, הוא כבש 146 שערים.


קרדיט לYNET