#1

הבקהאם-מאניה במילאן תופסת תאוצה. דיוויד בקהאם התאמן אתמול (ג') לראשונה עם חבריו לקבוצה החדשה והזמנית שלו, בחום הלוהט של דובאי ולעיני 500 אוהדים מקומיים שבאו לשטוף את העיניים בכוכבים שהגיחו לצד ההוא של העולם.


בקהאם באימון הבכורה עם רונאלדיניו.

לפני שהתאמן, הגיע בקהאם לבדיקות שגרתיות אצל רופאי מילאן, שאמרו לו לשחקן בן ה-33 כי מבחינתם הוא יכול לשחק כדורגל מקצועני גם עוד 6 שנים.

במילאן התלהבו באימון מיכולתו של הכוכב האנגלי, שהופיע עם הנעליים האישיות שהמספר 32 מוטבע עליהן. בקס שיתף פעולה עם פאולו מלאדיני ורונאלדיניו, שאמר עליו: "בקהאם הוא אלוף ענק. הוא חייב להישאר במילאן ולא לחזור ללוס אנג'לס גאלאקסי. הוא חייב להישאר איתנו עד סוף העונה הוא יכול לסייע לנו לזכות בתארים השנה".


גם למאלדיני היה מה לספר על האישיות שנחתה באימון: "הוא אלוף ושחקן גדול, אבל אל תשכחו שהוא הגיע למועדון גדול בעצמו".

בקס לא שיחק מאז סוף אוקטובר, אבל במילאן מקווים לשלב אותו כמה שיותר מהר בקבוצה שסובלת מפציעות רבות. מאלדיני: "מצאנו שחקן שלא התאמן חודשיים וחצי, אבל הבחנתי

אצלו עד כמה הוא רוצה לחזור לעבוד קשה מיידית".

בקהאם יהפוך רשמית לשחקן של מילאן ב-7 בינואר, ומשחקו הרשמי הראשון עשוי להיות מול רומא ב-11 בינואר כשהליגה באיטליה תתחדש. מאמן מילאן קרלו אנצ'לוטי מקווה לשתף אותו במשחק הידידות של מילאן מול המבורג, ב-6 בינואר באבו דאבי.

קרדיט ל - NRG