#1

אסטבן באטיסטה לא ייצא עם מכבי ת"א לצרפת למשחק היורוליג מול לה מאן.
עקב כך, לא ברור מעמדו של הסנטר האורוגוואי, שכבר הביע את רצונו לעזוב את מכבי בזמן שאפי בירנבוים היה המאמן.
כזכור, פורסם ב-ONE לראשונה כי סוכנו של הסנטר מאורוגוואי במו"מ עם מכבי על שחרורו כאשר מונחות שתי הצעות גם ממלאגה וגם מבולוניה.
בתגובה לפירסום הידיעה ב-ONE הגיבה ואמרה הקבוצה: "לא הגיעה פניה רשמית מסוכנו של באטיסטה ולא מהשחקן לעזוב את הקבוצה". למרות זאת, במכבי אישרו שהסוכן אכן נמצא בקשר רציף עם סוכנו שמעון מזרחי, וכי מכבי מודעת להצעות מהקבוצות באירופה.


מלאגה, כידוע, היא יריבתה של מכבי ת"א ביורוליג - אלא שעד הטופ 16, במקרה של העברה, הוא ממילא לא יוכל לשחק במדי הקבוצה הספרדית.
באטיסטה לא היה מרוצה ממעמדו בקבוצה ומהיחסים עם המאמן לשעבר אפי בירנבוים וביקש לעזוב את הקבוצה.
באטיסטה הגיע למכבי ת"א בעונה שעברה לאחר ששיחק ב-NBA במדי אטלנטה הוקס במשך שנתיים. הוא גם זכה במדליית כסף עם נבחרת אורוגוואי באליפות דרום אמריקה.

אסטבן באטיסטה. לא מרוצה ממעמדו במכבי ת"א
יחד עם הצהובים הוא הגיע לגמר הפיינל-פור של היורוליג, גמר גביע המדינה וגמר הפיינל-פור הישראלי. בכל שלושת המקרים, הוא היה שותף להפסד בגמר.
פישר יחזור מוקדם מהצפוי
במכבי ת"א נשמו אמש (שני) לרווחה לאחר שהסתבר כי ד'אור פישר הסובל משבר באצבע שבידו, יחזור לאימונים מהר מהצפוי. הסנטר ימריא עם מכבי למשחקה ביום חמישי בצרפת, מול לה מאן במסגרת המחזור ה-8 ביורוליג. בכל מקרה, במועדון יעשו מאמצים להכשירו למשחק מול עירוני נהריה בגביע.
פישר שלא נטל חלק בהפסד 83:78 לבני השרון בליגה, הוא השחקן היציב ביותר של מכבי העונה והתגלה כהפתעה הנעימה ביותר של הצהובים בינתיים. הסנטר שיחק בכל משחקיה של מכבי ת"א העונה ביורוליג עד כה, קלע 15 נקודות בממוצע והוריד 7 כדורים חוזרים.


פישר הפצוע. לא ייעדר זמן רב

"פציעה היא לא תירוץ במכבי", אמר מאמן הצהובים, פיני גרשון. "יש במכבי ספסל שעולה כמו קבוצת יורוליג, יש לנו את גרין שהוא כבר מזמן לא שחקן ספסל ולמחליפים שלו זו תהיה הזדמנות".

קרדיט ל ONE