#1

צירוף מקרים מיוחד מזה לא נפל על מכבי ת"א הרבה שנים: קו קדמי עמוס כל כך, שרובו לא כשיר, או לא בשיאו או לא בעניין. מרקוס פייזר עוד לא מוכן לפעילות מלאה והפעם האחרונה בה שיחק היתה לפני שנה כמעט; אלטון בראון הצטרף לפני מספר שבועות, אבל סובל ממשקל עודף, התאמן מעט יחסית ורחוק משיאו. אסטבן באטיסטה כבר נשלח אל מחוץ לסגל ולא התלבש במשחק היורוליג האחרון כשהוא סופר את הימים לשחרורו לקבוצה אחרת. ועכשיו גם ד'אור פישר, שמכבי הסתמכה עליו מאוד בצבע לצד ליאור אליהו, נפצע וייעדר כחודש.
איך מתמודדים עם זה?
במקומות אחרים פציעה כזו יכולה להרוס קבוצה, אבל לא במכבי ת"א של השנה שמחזיקה, לפחות על הנייר, את הקו הקדמי העשיר והעמוס בתולדותיה. קודם כל, התקופה הקרובה נוחה יחסית. משחק היורוליג השבוע הוא נגד היריבה החלשה ביותר בבית, לה מאן, שהפסידה בכל משחקיה. אחר כך יש פגרה הן באירופה והן בליגה. התקופה תנוצל לקיום משחקי גביע ומכבי ת"א תשחק נגד נהריה בחוץ. לא קל, בתנאי שנהריה מגיעים למשחק.

בסופו של דבר, מדובר בפרק זמן שיש לעבור אותו עם מה שיש, כי שחקנים נוספים לא ינחתו כאן, אבל שימו לב לזה: סביר להניח שמכבי תקבל באמצע ינואר בבת אחת שלושה שחקני פנים: פייזר שכבר יהיה פעיל, בראון שאמור להיכנס לכושר מלא ופישר שיחזור עד אז. לוקסוס לכל מאמן, אבל גם כאב ראש לא קטן.
בינתיים, יצטרך פיני גרשון להוכיח שהאימרה הידועה לפיה "בכדורסל אין ואקום" נכונה גם במצב הנוכחי. הפציעה של פישר היא חלק מהווי של קבוצת ספורט. שחקנים נפצעים כל הזמן, בכל מקום ובכל קבוצה.קרדיט ל ONE