#1

הפועל ירושלים ניצחה את מכבי ראשל"צ 74:81 במסגרת המחזור השמיני של ליגת ווינר, לעיני 1,800 צופים בראשון. האדומים מהבירה שמרו על המקום הראשון והם יוצאים לפגרת החורף עם חיוך גדול על הפנים.
בצד השני, ראשל"צ בצרות גדולות. מיקי דורסמן נראה חסר אונים במחצית הראשונה ואף שיתף את שחקני הנוער של הקבוצה. נקודות האור הגיעו ברבע השלישי והרביעי כשראשל"צ הצליחה לחזור מפיגור אדיר של 29 נק' וצימקה עד לשבע, אך זה לא הספיק מול ירושלים. הכתומים מעיר היין סוחבים את הליגה על גבם כשהם במקום האחרון עם ניצחון אחד בלבד ושבעה הפסדים.

ראשון דווקא פתחה טוב ברבע הראשון, אך לקראת סיומו של הרבע נעלמה לחלוטין וירושלים ברחה ליתרון עשר, 12:22. הנפילה הגדולה הגיעה ברבע השני - החבורה של דורסמן קלעה 2 נק' בלבד כמעט עד סוף הרבע ובמחצית 21:45 לירושלים.
ברבע השלישי התאוששה מעט ראשל"צ בזכותם של טוט, שעשוע ואיגור נסטרנקו הצעיר. מורן רוט קבע את תוצאת הרבע עם שלשה ענקית ממגרש שלם, 44:65. ברבע האחרון מיקי דורסמן ראה את חניכיו בעזרת הרבה נשמה מחזירים את הכבוד לאולם בראשל"צ. אחרי פיגור של יותר מעשרים נקודות הורידו הכתומים את ההפרש עד לשבע, אך לבסוף זה לא הספיק. ירושלים חזרה למלחה עם הניצחון. שרון ששון החולה לא הגיע למשחק. ראשל"צ זכתה בתואר המפוקפק להיות הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שלא הגיעה לקו אפילו פעם אחת.קרדיט ל ONE