#1

הגארדית הישראלית, שזכתה אשתקד עם רמלה בדאבל המקומי והוליכה את הנבחרת ליורובאסקט, עשויה לזכות בתואר האישי היוקרתי ביותר ביבשת. עומרי כספי עומד לבחירה לשחקן הצעיר הטוב ביותר

אחרי שזכתה עם אליצור רמלה בדאבל והוליכה את נבחרת הנשים ליורובאסקט, היכולת של שי דורון לא נעלמה מראשי פיב"א-אירופה. הגארדית הישראלית היא אחת המועמדות לתואר שחקנית השנה באירופה, התואר האישי היוקרתי ביותר שיש ביבשת. מי שיבחרו את הזוכה יהיו גולשי האתר, בלינק המצורף תוכלו להצביע לה.

דורון, שמשחקת בימים אלה בבשיקטאש הטורקית, הציגה ב-2008 את אחת העונות הטובות ביותר בקריירה שלה. הישראלית בת ה-22 העמידה ממוצעים של 18.6 נקודות ו-3 אסיסטים לערב בגביע היורוקאפ, שם נעצרה עם רמלה רק בחצי הגמר בידי בי.סי. מוסקבה. בליגה המקומית, כאמור, קטפה עם רמלה את האליפות והגביע.

בנבחרת הלאומית רשמה דורון שורה סטטיסטית של 20.5 נקודות, 4
ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים והוכתרה כסגנית מלכת הסלים של שלב המוקדמות. הנבחרת סיימה בראש הבית שלה עם שישה נצחונות ושני הפסדים והקדימה נבחרות כמו ליטא ואוקראינה.

מלבד דורון, 13 שחקניות נוספות מועמדות לתואר היוקרתי, ביניהן שמות כמו אנט ג'אקובסן-זאגוטה הלטבית (שחקנית השנה ב-2007), מריה סטפאנובה הרוסייה (זכתה בתואר ב-2005 ו-2006) ואנג'יסקה ביבריז'יסקייה הפולנייה (זכתה ב-2003).קרדיט לYNET
לכתבה המלאה :http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3637398,00.html