#1

הפורוורדית בת ה-31, המחזיקה בדרכון איטלקי, תחליף את אנמארי פראו במסגרות המקומיות. בעבר כיכבה בארנס גם בבני יהודה ובמכבי ת"א


פחות מיממה לאחר ניצחון החוץ בפורטוגל, אליצור רמלה כבר מתחמשת בשחקנית חיזוק חדשה, אך כזו ששיחקה בעבר בארץ הקודש - אדיה בארנס. הדאבליסטית הישראלית החליטה להחתים את בארנס (31, 1.85 מ') כזו שתחליף במסגרת הליגה והגביע את אנמארי פראו הרומנייה.

רמלה בדרך לשמינית גמר היורוקאפ

בארנס, בעל עבר בבני יהודה ומכבי ת"א, התחילה את העונה בפריולו האיטלקית, אולם עזבה אותה כדי להצטרף לקבוצה של אלי רבי, תחתיו התאמנה לפני כעשור. אשתקד שיחקה בנאפולי, עמה השתתפה ביורוליג לנשים, והעמידה ממוצעים של 9.8 נקודות, 4.4 ריבאונדים ו-1.7 אסיסטים לערב.


בארנס נחתה כבר בארץ ותצטרף לאימוני הקבוצה, ברגע שרמלה תחזור מפורטוגל. בכל מקרה, השחקנית תירשם על תקן בוסמנית, בשל העובדה שהיא מחזיקה דרכון איטלקי. מדובר על שינוי קונספציה, כאשר טאן ווייט תוסט לעמדת הרכזת ובארנס לעמדה מספר 2-3.


ברזומה של בארנס כוללים גם גיחות בדינמו מוסקבה, בילידיי הטורקית ויקאטרינבורג הגדולה, עימה השתתפה ביורוליג לנשים. פראו, למי שרק שואל, תמשיך בקבוצה במסגרת האירופית.

קרדיט לYNET
לכתבה המלא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3637481,00.html