#1

תוספת התקפית חדשה לסאנס: כוכב שארלוט הגיע במקום ראג'ה בל ובוריס דיאו שלא מצאו את מקומם בשיטה של טרי פורטר. קר: "היינו זקוקים לשינוי"סטיב קר לא נח לרגע. הג'נרל מנג'ר של הסאנס, שהודה השבוע כי הוא לא ממש מרוצה מפתיחת העונה של הקבוצה תחת טרי פורטר, המאמן שהחליף את מייק ד'אנטוני, הינדס הלילה טרייד שהנחית את ג'ייסון ריצ'ארדסון באריזונה.
הגארד, כוכבה של שארלוט ולשעבר בגולדן סטייט, עבר לפיניקס יחד עם ג'ארד דאדלי עבור ראג'ה בל, בוריס דיאו ושון סינגלטרי. במסגרת הטרייד תעבור גם בחירת דראפט בסיבוב השני לסאנס.
"הוא שחקן אתלטי מאוד, זכה באליפות המכללות ובעל מוניטין מצוין ב-NBA", הסביר קר את הטרייד מהצד שקיבל את ג'יי-ריץ', "בגולדן סטייט הוא היה סקורר במשחק הריצה, הוא יכול לשחק גם על חצי מגרש בגלל יכולת הקליעה המצוינת שלו משלו שנק', והוא יכול לקלוע בפוסט אפ. הרגשנו שהקבוצה שלנו חייבת שינוי, וחובה להביא שחקן שיכול לקלוע נק' ולהוריד מהעומס על סטיב נאש".

ריצ'ארדסון, לשעבר אלוף ההטבעות באולסטאר, מגיע לקבוצה של פורטר לעמדת הסקנד גארד לצד נאש בחמישייה. ממוצעיו העונה עומדים על 18.7 נק'. בכוונת פיניקס לנצל את אחוזי הקליעה הטובים שלו מחוץ לקשת, כ-46%, כדי להשלים את משחקו של שאקיל אוניל הפורח העונה.
1נאש. המטרה: להפחית את העומס המוטל על כתפיועזיבת בל מגיעה לאחר שלא הסתגל היטב לסכמה ההתקפית של פורטר. מי שהיה האס תחת מייק ד'אנטוני ומומחה הגנתי הקולע שלשות בקצב, לא הסתדר עם השיטה החדשה וירד בתפוקתו.

דיאו, שיוצנח לחמישייה של בראון מיידית במקומו של שון מאי, היה בעבר שחקן חמישייה בשל יכולתו לשחק במגוון רחב של תפקידים אולם גם איכויותיו נעלמו בשיטה של פורטר, והוא אף הביע מספר פעמים את חוסר שביעות רצונו מהשינוי שעברה הקבוצה בקיץ.


קרדיט לספורט 5