#1

אחרי ששיחק במדי אינדיאנה פייסרס מה-NBA, הפועל ירושלים, הפועל תל אביב, מכבי רמת גן ומכבי שוהם, קני וויליאמס בן ה-39 יכול להוסיף ברשימה הארוכה גם את סוגרת טבלת הליגה הלאומית בכדורסל, בית"ר בנימינה. הקבוצה מתחתית הליגה השניה מתמודדת במאבק ההישרדות להחליטה להתחזק במי שלפי כ-10 שנים היה הכוכב של ירושלים במלחה.
הפורוורד האמריקני שחי כבר כ-10 שנים בישראל, חתם על חוזה לחודש אחד בו הקבוצה תבחן האם הוא בכושר משחק שיספיק כדי לעזור לה לצאת מהמשבר העמוק. במידה וכן יאריכו את החוזה של וויליאמס.
"יש לי בארץ בן שנולד לפני כחודש ובת שחיה בחיפה ואני עושה הכל כדי להישאר קרוב אליהם ולהעניק להם את אהבתי הגדולה", מסביר וויליאמס את הסיבה שנשאר בארץ חרף הצעות שהיו לו לטענתו מהליגה הספרדית.
"אני מכיר את הכדורסל הישראלי ורציתי לעזור לבנימינה לצאת מהמשבר בו היא מצויה. זו קבוצה בתחתית ואני רוצה להוכיח את עצמי קודם כל בפרק זמן שקבענו. אני אעשה הכל ומה שחשוב לי זה להצליח".
וויליאמס התייחס לתדמית הבעייתית שנקשרה בו ואמר: "אני יודע שיצרו לי כאן תדמית מסויימת אבל אני לא מתייחס אליה. אני שמח שגם בבנימינה לא מתייחסים אליה. אני בכושר טוב כי אני שומר על כושר גם כשאני לא משחק בקבוצה. אני אוהב כדורסל זה בדם שלי ובלב שלי וזה לא קשור לכסף בכלל.

אפי. וויליאמס: "כשהוא הלך למכבי ידעתי שזה בגלל הכסף"
"כשראיתי שאפי בירנבוים חתם במכבי למרות שהוא אמר שלא יחתום שם לעולם הבנתי שאצלו מדובר בכסף, וזה בסדר כי זה לגטימי שאנשים רוצים להרוויח. אבל אצלי זה מעבר לכסף זו האהבה למשחק, ועל כן אני מאמין שאני יכול לתרום לבנימינה".
וויליאמס יערוך היום את אימון הבכורה שלו בבנימינה. לקראת האימון אמר: "אני מקווה להתחבר לקבוצה כמה שיותר מהר. אני לא חוזה עתידות ולא יודע מה ייצא בסופו של דבר, אבל מקווה שהכל יהיה כמו שצריך.
"המטרה שלנו היא קודם כל להישאר בליגה. נשיג את המטרה הזו ואחרי זה נראה לאן נלך. מה שבאמת חשוב לי זה שני הילדים שלי ולהיות קרוב אליהם ולהיות חלק מהחיים שלהם, אחרי זה המטרה שלי היא להצליח עם בנימינה".

קרדיט ל ONE