#1

דאגה בבית"ר ירושלים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב שייערך ביום שני בטדי. באימון הבוקר (שישי) של הקבוצה נפצע הבלם תומר בן יוסף ונטש את האימון אחרי 45 דקות מתחילתו, לאחר שתוקל במהלך משחקון פנימי.


בן יוסף עבר בדיקה בחדר ההלבשה וטיפול ראשוני ברגל הפגועה, וגם מחר ימשיך לקבל טיפולים על מנת להכשירו למשחק החשוב ביום שני. "על פניו הפציעה לא נראית חמורה, צריך לראות מחר איך השחקן ירגיש", אמרו בבית"ר.
כזכור, לבית"ר חסר גם הבלם שמעון גרשון, שכבר שבוע מתאמן באופן אישי עם מאמן הכושר דרור שמשון והוא לא יכלל בסגל של בית"ר, לכן בקבוצה מתכוונים לעשות את כל המאמצים להכשיר את בן יוסף, שכבר אמר לחבריו בקבוצה: "אין סיכוי שאני אחמיץ משחק כזה".

עם ירידתו של בן יוסף לטיפולים בחדר ההלבשה, תירגל עטר את המגן השמאלי דוד אמסלם כבלם לצידו של בנאדו, כשכריסטיאן אלברז ואלירן דנין השלימו את חוליית ההגנה.
לקראת המפגש מול האדומים מתל אביב עטר יערוך מספר ניסיונות בהרכב הפותח, כשהיום תירגל בחוד ההתקפה את עמית בן שושן לצידו של ברק יצחקי, כלומר מערך של שני חלוצים בניגוד למה שהיה באשדוד. גם טוטו תמוז יכול למצוא את עצמו בהרכב במידה ועטר יפתח עם שני חלוצים, כשלמאמן יש עוד יומיים לערוך ניסיונות בהרכב הפותח.


בקישור תורגלו דרק בואטנג, דריו פרננדס, אבירם ברוכיאן ומיכאל זנדברג. עד למשחק מול הפועל תל אביב עטר יתרגל גם הרכב עם חלוץ אחד (יצחקי), כשעידן טל יעבה את מרכז הקישור במקום חלוץ שני.
קצב מכירת הכרטיסים למשחק צבר תאוצה לקראת סוף השבוע, ולמעלה מ-6,500כרטיסים כבר נמכרו במכירה מוקדמת, וביחד עם עוד 5,500 מנויים של הקבוצה כבר 12,000 צופים הבטיחו את מקומם באיצטדיון טדי במפגש עם האדומים.


הבעלים של הקבוצה, ארקדי גאידמק קיים מפגש עם הורים של ילדי המחלקות השונות של האגודה, ביחד עם יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין. בכנס הוצגו התוכניות של מחלקת הילדים והנוער של בית"ר לשנים הבאות.
ארקדי גאידמק אמר להורים ולילדים: "אנחנו תושבי העיר ירושלים, יש לנו זהות ורוח ירושלמית, ובית"ר ירושלים מבטאת את הרוח הירושלמית. זה כמו רוח יהודית, לחיות ביחד. בית"ר היא סמל הסולידריות. אני לא מדבר - אני עושה".


"אני מאחל לארקדי גיאדמק שמתמודד בימים אלה על ראשות העיר ירושלים בהצלחה", אמר קורנפיין בכנס, "ובנוסף אני רוצה להודות לו, בשמי ובשמכם, על ההשקעה והתמיכה שהוא מעניק גם לקבוצת הבוגרים וגם למחלקת הנוער, במשך שלוש השנים שהוא נמצא במועדון. ארקדי קנה את הקבוצה לפני כמעט 3 שנים, מטרתו המוצהרת היתה לה להעניק לתושבי ירושלים, מעבר לגאווה הספורטיבית, פרוייקט חברתי שיביא כבוד לעיר, אך בעיקר יתרום לבני נוער".
עוד הוסיף קורנפיין ואמר: "אני פונה בהזדמנות זו למר ארקדי גיאדמק וקורא לו להמשיך ולתמוך בילדי המחלקה, אני מאחל לו הצלחה בבחירות לראשות העיר ירושלים, ושנים רבות נוספות בבית"ר. כמו-כן תודה מיוחדת לאיתן מזרחי שארגן את הטקס".