#1

הפועל תל אביב גברה הערב 0:2 על בני יהודה בבלומפילד. האדומים היו טובים יותר במהלך כל המשחק לעיני 10,000 צופים, רובם אדומים, וזכו לשלוש נקודות מוצדקות, למרות שלא היטיבו לשחק.


בדקה ה-90 יבואה כבש את השער השני בהתקפה מתפרצת.
לאחר הניצחון, להפועל יש 10 נקודות.

לזהובים רק 4 נקודות מתוך 21 אפשריות והם במקום העשירי בלבד.

מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן, נאלץ להסתדר ללא הבלם הפצוע אלין טופוזאקוב וללא דני בונדר, שסובל מזיהום. בונדר נותח היום בבית החולים 'תל השומר'. הניתוח עבר בהצלחה ומצפה לשחקן היעדרות של חודש וחצי מהמגרשים.
בנוסף, בחר גוטמן לספסל את שי אבוטובול, הפעם מסיבות מקצועיות גרידא.
לאחר דין ודברים בין נציגי אוהדי הפועל ובני יהודה לבין מפקד הכח במגרש, דני לוי הורשו האוהדים להכניס בסופו של דבר שלט אחד שיונף בשער 5 התומך במאבקה של בני יהודה להקמת אצטדיון משלה. כל התופים ושאר אביזרי העידוד של אוהדי הפועל ת"א לא הורשו להיכנס למגרש.
מחצית ראשונה
השופט אסף קינן שרק לפתיחת המשחק לעיני כ-10,000 צופים.
בדקה השישית הגיעה ההתקפה הראשונה במשחק. סמואל יבואה פרץ מצד שמאל לרחבה, עבר מגן ומסר מצוין לגילי ורמוט, שצריך היה לכבוש, אבל מעשרה מטרים בעט ברשלנות היישר לידיו של איינוגבה.

בדקה השביעית של המשחק הורם שלט של אוהדי בני יהודה הכתוב בו: "גם אנחנו איתכם במאבק לקבל אולם עכשיו". מנגד, אוהדי הפועל ת"א הניפו שלט "איתכם במאבק, גם לבני יהודה מגיע מגרש".
בני יהודה פתחה בצורה סבירה, אך התקשתה במסירה האחרונה. עשר הדקות הראשונות היו מאוזנות, וקצב המשחק היה מהיר וטוב.
בדקה ה-16 ורמוט התנהל עם הכדור במרכז המגרש ומסר שמאלה לאנטבי, שהגביה לרחבה אבל קובאצ'ביץ' הרחיק.
בדקה ה-17 ורמוט שוב מצא עצמו במצב נוח לאחר מסירה של אנטבי, ושוב בעט רע מאוד, הכדור פגע ברגלו של מרטינוביץ' הבלם ומשם לקורה. ורמוט השתלט על הריבאונד, אבל מזווית קשה בעט לרוחב השער. החמצה רשלנית שניה של הקשר במשחק.

לאחר ההתקפה בני יהודה יצאה למתפרצת, אבל אלירן עטר נעצר ע"י באדיר.
בדקות שלאחר מכן הקצב נרגע, ושתי הקבוצות לא סיכנו כלל את השער ומיעטו להגיע לרחבות.
בדקה ה-32 טלקייסקי פרץ מצד ימין והגביה ליבואה שנפל ברחבה, אבל אסף קינן הורה להמשיך, בצדק.
בדקה ה-38, בניגוד מוחלט למהלך המשחק, דה סילבה נגח רע מאוד אחורה לאלירן עטר, שניסה לבעוט מ-14 מטרים אבל באדיר הצליח לבלום אותו.

בדקה ה-42 שוב מתפרצת של בני יהודה. וקובאצ'ביץ' שלח כדור עומק לעטר, אבל אניימה הקדים אותו וקלט. בדקה ה-44 בעיטה של עטר מ-25 מטרים נעצרה ע"י אניימה, שקלט.
מחצית שניה
שני המאמנים פתחו את המחצית השניה עם אותם הרכבים שפתחו את המשחק.
בדקה ה-47 קובי מויאל ניסה בעיטה מ-23 מטרים שהלכה לכיוון המוסכים שמחוץ לאצטדיון.
בדקה ה-49 אנטבי קיבל כדור מנאתכו, ומ-18 מטרים מצד שמאל בעט שטוח לפינה הקרובה ואינוגבה קלט את הכדור.

בדקה ה-52 מצב טוב לבני יהודה, כשראדי השתלט על כדור שהורחק רע ע"י הגנת הפועל אבל בעט רע מתוך הרחבה ואניימה הדף.
בדקה ה-53 שני המאמנים ערכו חילוף. בהפועל, מהראן ללה נכנס במקום ערן זהבי החלש. בבני יהודה, אסי בלדוט החליף את מהראן ראדי.
בדקה ה-58 טלקייסקי, שנראה כבוי וחסר חשק, הוחלף בעידן סרור.
בדקה ה-60 תומר חמד ראה כרטיס צהוב ראשון במשחק לאחר עבירה על אביחי ידין באמצע המגרש.
בדקה ה-63 הגבהה של קובאצ'ביץ' בכדור חופשי פיספסה את הראש של קובי מויאל שהיה חופשי ברחבת החמש בסנטימטרים. מויאל נחת לא טוב, וטופל במשך כשתי דקות.

בדקה ה-67 ערך גוטמן חילוף שלישי, כשהכניס את שי אבוטבול במקומו של אביחי ידין. המשחק של הפועל במחצית השניה היה רע, איטי, חסר סדר ושבלוני.
בדקה ה-69 אסף קינן שלף צהוב לעברו של צעירי, שצלל ברחבה בניסיון לסחוט פנדל. גיא לוזון ערך חילוף שני והכניס את חטארי במקומו של עטר.

בדקה ה-71 התקפה יפה של הפועל ת"א הסתיימה בכדור טוב של סרור לקנדה, שמסר לידיו של אינוגבה במקום למסור לאחד מארבעת האדומים שהיו ברחבה.
בדקה ה-72 נאתכו ניסה בעיטה מ-17 מטרים, שפיספסה במעט את המסגרת.

בדקה ה-76 עוד מצב טוב להפועל, כשקנדה מסר מצד ימין לורמוט, והאחרון, שוב במצב נוח, ביצע דריבל מיותר וקינח בבעיטה חלשה שהורחקה ע"י מגן בני יהודה.
דקה 78: הפועל תל אביב עולה ל-0:1. ביברס נאתכו הכניס כדור עומק מצוין למהראן ללה, שבעט טוב מ-14 מטרים, אבל אינוגבה הדף נהדר לקורה, לחוסר מזלו, הריבאונד הגיע לראשו של סמואל יבואה הבלתי מכוסה, שנגח משבעה מטרים מול הרשת החשופה.

בדקות שלאחר השער בני יהודה היתה אמורה לתקוף, אבל נראתה מבולבלת וחסרת כיוון.
דקה 90: הפועל תל אביב עולה ל-0:2. מהראן ללה הרחיק כדור של בני יהודה מתוך רחבת הפועל, הכדור הגיע למחצית המגרש, שם השתלט עליו סמואל יבואה, שהתקדם עד לרחבה ושם במצב של אחד על אחד מול אינוגבה, בעט פנימה בקור רוח והבטיח לאדומים ניצחון מוצדק.

בדקה ה-93 שוב החמצה של ורמוט לאחר מסירה טובה של סרור.

הפועל ת"א: וינסנט אניימה, עמרי קנדה, וואליד באדיר, דאגלס דה סילבה, יגאל אנטבי, אביחי ידין (שי אבוטבול, 67), ביברס נאתכו, דימיטאר טלקייסקי (עידן סרור, 58), גילי ורמוט, ערן זהבי (מהראן ללה, 53), סמואל יבואה.
בני יהודה: דלה אינוגבה, איציק עזוז, דין מורי, מילאן מרטינוביץ', כפיר אדרי, לירוי צעירי, קובי מויאל, הרוויה קובאצ'ביץ', מהראן ראדי (אסי בלדוט, 53), תומר חמד, אלירן עטר (מוחמד חטארי, 69).