#1

הרבה אוויר השתחרר אתמול (שבת) בחדר ההלבשה של בית"ר ירושלים אחרי הניצחון 1:2 על אשדוד.
למרות הניצחון על חניכיו של יוסי מזרחי, בבית"ר אומרים כי יש עוד מקום לשיפור במיוחד לפני המשחק החשוב והיוקרתי מול הפועל תל אביב בשבוע הבא.
עידן טל שחזר להרכב הראשון ושיחק 90 דקות מבהיר כי עדיין מוקדם לדבר על דרך חדשה: "אחרי ניצחון אחד אין טעם לדבר על דרך חדשה", הסביר טל ל-ONE ביום שאחרי הניצחון על אשדוד, "היו חלקים במשחק שלא נראינו טוב ואנחנו צריכים להיראות טוב יותר. דברים הלכו לנו קשה אבל מה שמעודד זה שכל אחד הביא מעצמו קצת יותר וכל הכבוד לשחקנים".


עוד הוסיף טל ואמר: "במחצית השניה לא שיחקנו באותו סדר של המחצית הראשונה וזה הכי מאכזב. אבל מה שחשוב זה שלקחנו את הנקודות. ונגיע עם פחות לחץ למשחק מול הפועל תל אביב".
עידן טל יודע שמול הפועל תל אביב לא יהיה קל למרות שמדובר במשחק בית של בית"ר: "אנחנו הולכים לעבוד מעכשיו ועד למשחק מול הפועל קשה ונתכונן כמו שצריך למשחק הזה", אמר טל ל-ONE, "רק עם עבודה קשה ולא רק באימונים אלא גם במגרש נביא תוצאות. אנחנו צריכים ויכולים להיראות טוב יותר מול הפועל תל אביב".

אין ספק שעכשיו הראש של כל מי שקשור בבית"ר אך ורק במשחק מול הפועל תל אביב שייערך בטדי. בבית"ר צופים שהאצטדיון יהיה מלא ומקווים שהניצחון אתמול על אשדוד יקנה לשחקנים ביטחון לקראת המפגש מול חניכיו של גוטמן.
אריק בנאדו כבר עבר לא מעט משחקים בין בית"ר להפועל גם הוא יודע שעבור האוהדים זה המשחק הכי יוקרתי בליגה: "קיימת יריבות גדולה ורבת שנים בין המועדונים הללו בית"ר והפועל", אמר בנאדו ל-ONE והוסיף: "אנחנו רוצים רצף של ניצחונות. אנחנו הולכים לפגוש את הפועל תל אביב בבית בשבוע הבא, התחלנו עם ניצחון אחד ואנחנו רוצים המשכיות. חשוב מאוד שהקהל יבוא לתמוך בנו ואני מקווה שגם במשחק מול הפועל תל אביב עם האוהדים שלנו נצא עם שלוש נקודות ולתחילתה של דרך חדשה".


החלוץ טוטו תמוז שראה את המשחק מול אשדוד מהיציע צפוי לחזור לסגל במשחק מול הפועל תל אביב. המאמן ראובן עטר הסביר מדוע לא כלל את תמוז בסגל מול אשדוד: "טוטו נענש על עבירת משמעת שעשה ולכן לא נכלל בסגל".
בבית"ר הבהירו לשחקנים כי לא יעברו לסדר היום על עבירות משמעת והשחקנים מודים כי ההדחה של תמוז מהסגל הפתיעה אותם אך גם חידדה את העובדה שעל עבירות משמעת לא תהיה סובלנות.


בגזרת קאלה נראה כי כבר במשחק מול הפועל תל אביב השוער יחזור לעמוד בין הקורות. למרות שבבית"ר היו מרוצים מיכולתו של שוער המשנה אריאל הרוש שהפגין ביטחון ויכולת לא רעה, במשחק מול האדומים, הצוות המקצועי ירצה שוער עם ניסיון וקאלה צפוי לחזור להרכב הפותח.
בבית"ר בדקו האם הדלקת האבוקה ביציע על ידי אוהדי הקבוצה עלולה להביא לענישה בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. במועדון מאמינים כי אין עילה להעמיד את הקבוצה לדין מפני שהאבוקה שהדליקו אוהדי בית"ר לא נזרקה לדשא ובכך לא הפריעה למהלך התקין של המשחק או להפסקתו.