#1

ת"ר ירושלים חזרה הערב (שבת) למסלול הניצחונות לאחר 1:2 על מ.ס. אשדוד, לעיני 5000 צופים באצטדיון הי"א, במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל.
האלופה, שלא ניצחה בשלושת המחזורים האחרונים הציגה כדורגל טוב במהלך רוב שלבי המשחק והשכיחה במעט את היכולת במחזורים האחרונים.
בדקה ה-22 היא עלתה ליתרון משער של ברק יצחקי. החלוץ הבית"רי הגדיל את התוצאה והשלים צמד עם שער יפה בדקה ה-45. במחצית השניה הצליחה אשדוד רק לצמק עם שער של עידן שריקי בנגיחה בדקה ה-57.


אריאל הרוש פתח בשערה של בית"ר במקום טברטקו קאלה הפצוע והציג יכולת טובה.
החלוץ טוטו תמוז לא נכלל בסגל של בית"ר למשחק, כך החליט ראובן עטר בעקבות התגובה של תמוז במחצית המשחק מול הפועל פ"ת כשנודע לו כי הוא מוחלף. בצוות המקצועי החליטו כי מלבד העונש הכספי שספג החלוץ (2000 דולר קנס), הוא לא יתלבש למשחק.
גם שמעון גרשון לא היה בסגל של האלופה. לאחר שיחה שערך עם עטר, החליטו השניים כי גרשון יישאר מחוץ למגרשים כדי לנוח עד שיתאושש ויהיה כשיר.
מחצית ראשונה
המשחק נפתח עם הזדמנות טובה של המארחים, שיצרו עירבוביה ברחבת בית"ר כבר בדקה ה-2, אך הכדור יצא החוצה. כעבור דקה קיבל זנדברג את הכדור באגף שמאל, אך הסתבך והגנת אשדוד הרחיקה.
בדקה ה-7 הוגבה כדור לעבר דוד רביבו. הקשר האשדודי הניף רגל ובעט כדור מהאויר, הרוש היה במקום וקלט את הכדור. כעבור 2 דקות הזדמנות מצוינת לבית"ר - כדור קרן מצא את הראש של אריק בנאדו ומשם ניתז למשקוף שערו של שמוטולסקי והחוצה.

בדקה ה-13 עוד הזדמנות טובה לבית"ר, אבירם ברוכיאן מצא את עצמו לבד ברחבה, אך במקום לבעוט לשער הוא התמהמה ושיחרר מסירה חלשה לעבר יצחקי. הגנת אשדוד הצליחה להרחיק את הסכנה. בדקה ה-19 מצא זדנברג את ברוכיאן, שהשתלט נפלא על הכדור וחדר לרחבה, אך בעט לרשת החיצונית.

דקה 22 - בית"ר עולה ל-0:1 - הלחץ של האלופה עשה את שלו ובית"ר מצאה לבסוף את הרשת. אבירם ברוכיאן הכניס כדור עומק ומצא את עידן טל, שהעביר במהירות כדור רוחב, לו חיכה ברק יצחקי. החלוץ הסתובב על המקום ובעט כדור לא חזק במיוחד, אך שמוטלוסקי התקשה לעצור ורק הדף לתוך שערו.
אשדוד התעוררה והחלה לתקוף את השער הבית"רי. בדקה ה-29 הגביה דוד רביבו כדור חופשי לרחבה, דוס סנטוס הגיע ראשון ונגח חזק אך למרכז השער, הרוש היה במקום וקלט את הכדור.

כעבור 2 דקות יצאה אשדוד למתפרצת כאשר דוד רביבו מצא בכדור נפלא את ברוך דגו, אך זה העביר מסירה לא טובה לעבר דמיטאר מקרייב וההזדמנות הוחמצה. הלחץ האשדודי נרגע ובית"ר שוב איזנה את המשחק.
דקה 45 - 0:2 לבית"ר ירושלים - כדור עומק מצא את ברק יצחקי בודד בעורף האשדודי ולא בנבדל. החלוץ שעט לבדו לעבר השער של שמוטולסקי והקפיץ מעליו בקלילות כדי לבסס את היתרון הבית"רי.

מחצית שניה
המחצית השניה נפתחה עם מצב טוב של אשדוד כבר בדקה ה-46, אך דמיטאר מקרייב נגח החוצה ממצב קורץ. כעבור דקה יצאה בית"ר למתפרצת, שנגמרה בבעיטה טובה של ברוכיאן שחמקה סמוך לקורה.
בדקה ה-54 היתה צריכה בית"ר לעלות ל-0:3, כשכדור חופשי מצא את הראש של כריסטיאן אלברז. המגן היה יכול לכבוש אך לא מצא את המסגרת ממרחק של חמישה מטרים.

כעבור דקה ביצע עידן שריקי מספרת יפהפיה מתוך הרחבה, אך הכדור פספס במעט את המסגרת. גם דוד רביבו בחן את אריאל הרוש ומצא אותו במקום.
דקה 57 - אשדוד מצמקת ל-2:1 - הלחץ האשדודי עשה את שלו. כדור קרן של דוד רביבו מצא את עידן שריקי לא מכוסה בתיבת החמש. החלוץ נגח לקרקע בין הקורה להרוש, שלא סגר את הפינה וצימק את היתרון.
בדקה ה-63 בית"ר הגיעה להזדמנות גדולה לעלות ל-1:3 ולגמור את המשחק. עידן טל דהר לבדו מול שמוטולסקי, עבר אותו, אך לא בעט והתמהמה עם הכדור. לבסוף בעט טל מ-6 מטרים מעל המשקוף.
בדקה ה-70 קיבל יצחקי כדור עומק והיה יכול לכבוש את השלישי, אך לא הספיק להגיע לכדור ושמוטולסקי קלט את הכדור. המשחק נרגע מעט כשאשדוד מנסה בכל כוחה להשיג את השיוויון ומפקירה את ההגנה.

בדקה ה-83 התנהל ניר נחום בחופשיות מרחק של 20 מטרים משערו של הרוש, אך לא דייק בבעיטה. כעבור 5 דקות העביר צ'קול כדור רוחב מסוכן, אך הרוש היה במקום וקלט. עד לסיום לא הצליחה אשדוד לסכן את שערו של הרוש ובית"ר יצאה עם 3 הנקודות מהמשחק.

מ.ס אשדוד: גז'גוז שמוטולסקי, ליאור ראובן (מאור זוהר, 73), רוג'ריו דוס סנטוס, כריסטיאן גונזלס, רחמים צ'קול, יוסי אופיר (אמיר לביא, 51), קובי דג'אני, ברוך דגו (ניר נחום, 61), דוד רביבו, דמיטאר מקרייב, עידן שריקי.
בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, אלירן דנין, תומר בן יוסף, אריק בנאדו, כריסטיאן אלברז, דרק בואטנג, עידן טל, דריו פרננדז, אבירם ברוכיאן (משה אוחיון, 90), מיכאל זנדברג (עמית בן שושן, 61), ברק יצחקי.


#divOlSale {direction:ltr;text-align:left;vertical-align:top;width:400px;height:80px;background:url(http://ads.one.co.il/images/MSites/A...le/OlSale4.jpg) no-repeat;} #imgOlSaleLink {width:50px;height:20px;top:0px;left:0px;border:0p x} #tblOlSale {width:400px;} #tblOlSale td {width:195px;direction:rtl;text-align:right;font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;} #tblOlSale th {width:10px;} .imgOlSale {width:65px;height:65px;float:right;border:solid 1px #dfe8ef;margin:0px 5px 0px 5px;} .linkOlSaleName {font-family:Arial;font-size:11px;color:#4D4D4D;cursor:pointer;text-decoration:none;} .linkOlSalePrice {font-family:Arial;font-size:11px;color:#C81823;cursor:pointer;text-decoration:none;} .linkOlSaleDesc {font-family:Arial;font-size:11px;color:#233160;cursor:pointer;text-decoration:none;}