#1

מה שמשחק אחד יכול לעשות לשוער שני בקבוצת כדורגל. אמיר אדרי שבדרך כלל מתופקד כשוער שני או שלישי במכבי חיפה, הפך לגיבור מקומי תוך פחות משבועיים.
אדרי, שהחליף את ניר דוידוביץ' בין קורות שער הקבוצה הפגין במשחק הליגה האחרון מול בני סכנין יכולת טובה מאוד והוכיח כי למכבי חיפה יש שוער שני שהיא יכולה לסמוך עליו.אדרי נולד באור עקיבא ורוצה שלא לצאת מפרופורציות, בטח לא לפני משחק טעון כמו זה של מכבי ת"א הערב ב-20:50.

בראיון ל-ONE אדרי מדבר על דוידוביץ', על החברים מאור עקיבא ועל השאיפות בעתיד.
אדרי: "אני מבין שנכנסתי לתודעה של אנשי הכדורגל, אבל אסור שנצא מפרופורציות. מול סכנין עשיתי סה"כ את המוטל עלי. אני יודע שהדרך עדין ארוכה וחובת ההוכחה עלי".
אדרי הוא בעל גוף שרירי במיוחד ולא אחת, מי שנתקל בו ברחוב חושב שמדובר בשומר ראש: "באתי צנום למכבי חיפה ואחרי שנים של עבודה פיתחתי גוף ותראה מה יצא.

"יצרו לי תדמית של שומר ראש, כך לפחות חושבים כאשר אני מסתובב עם חבר טוב שלי ליאור רפאלוב. ליאור חבר ילדות ומי כמוני שמח כאשר כבש מול סכנין".
על הקבוצה של השנה ועל יניב קטן אמר: "קטן הוא המנהיג של הקבוצה. אף אחד לא יכול לערער על המנהיגות של קטן שתומך ועוזר לכולם. יש בקבוצה אווירה מלוכדת וטובה".


על השאלה אם ניר דוידוביץ צריך לחשוש למקומו כאשר יחלים אמר אדרי: "ראשית אני מאחל לניר החלמה כמה שיותר מהר".
"ניר חסר לי באימונים, הוא חבר טוב ואנחנו נהנים לעבוד יחד עם מאמן השוערים גיורא אנטמן"."אני מקבל את כל הגיבוי מאלישע לוי שהוא מאמן גדול. כשניר יחלים נתקדם קדימה רק אל תסבך אותי עם ניר".

יצבעו את האוהדים
החל מהשעה 16:00 יוצבו ביציעי קרית אליעזר 8 עמדות בהן יהיו מאפרות שיצבעו בצבעי ירוק לבן את קהל האוהדים של חיפה. הצבעים הובאו במיוחד מחברת קרילן כשאת האוהדים תאפר המאפרת האיטלקיה, איילת קרניילי.
בצבעים אלו השתמשו גם ביורו האחרון. האחראי על הפרויקט הוא אוהד הקבוצה יורם ביטון שאמר ל-ONE: "תהיה חגיגה בירוק באצטדיון".