#1

במכבי נתניה הביעו הבוקר שביעות רצון מן הניצחון 1:2 על הכח עמידר ר"ג אתמול (שבת) בווינטר. למרות שבקבוצה לא היו מרוצים מן היכולת במחצית הראשונה, המחצית השניה ובעיקר שלוש הנקודות העלו חיוכים בקופסא.
כובש הפנדל שהוביל לנצחון של נתניה, רביד גזל, סיפר היום ל- ONE על תחושותיו ביום שאחרי. כזכור, גזל נכנס במחצית השניה לאחר שפתח על הספסל והביא לשינוי חיובי מאוד במשחק של סגנית האלופה."במחצית הראשונה עוד נשארנו בנתניה. במחצית השניה חל שיפור גדול במשחק. אני שמח שחזרנו למסלול הניצחונות אחרי התיקו מול הפועל ת"א. נצטרך להשתפר בהמשך בכל הפרמטרים", אמר גזל והוסיף: "בשבת יש לנו משחק קשה מאוד נגד בני יהודה שהיא קבוצה טובה, הפסדנו לה כבר פעמיים העונה בגביע הטוטו".
על העובדה שנתניה ממשיכה לנצח למרות שהיכולת אינה מדהימה, אמר השחקן: "כמו שכבר אמרתי, אנחנו צריכים להשתפר בכל הפרמטרים. נכון שבחלק מהמשחקים לא הצגנו יכולת גבוה, אבל אני מאמין שבהמשך הדרך נשתפר. יחזרו גם שחקנים מפציעות והקבוצה תתחבר לטובה. אני שמח שגם ביכולת פחות טובה אנחנו מצליחים לנצח".

על השאלה האם היכולת הזו תספיק לאליפות הוסיף מבקיע הפנדל: "אנחנו במכבי נתניה לא מדברים על אליפות. אנחנו רק בתחילת הדרך ולא יהיה נכון לדבר על זה. אנחנו צריכים להתמקד באיך כל שחקן משדרג את עצמו באופן אישי ואיך כקבוצה אנחנו משדרגים את המשחק הקבוצתי".
בינתיים בצוות המקצועי החמיאו למספר שחקנים על ההופעה אתמול, ביניהם קלמי סבן, שליו מנשה, פרנסמן ביוואן, לואיס מרין וגזל. גם אלנתן סלמי, שפתח לראשונה בהרכב בנתניה קיבל מחמאות ועליו נאמר ל-ONE: "ראו שהוא השקיע".על העובדה שאיתי שכטר סופסל למרות ששני החלוצים ג'ורג' בה ותיירי טאזמטה לא היו בסגל נאמר במועדון ל- ONE: "נקווה שששכטר הבין את המסר ויראה השבוע שיפור באימונים. בדקות שהוא שיחק הוא הראה נחישות ועבודה".
גורם בקבוצה סיכם את המשחק ואמר ל-ONE: "המחצית הראשונה היתה גועל נפש. השניה הרבה יותר טובה".

נתניה פנתה להתאחדות: הקדימו או דחו את המשחק מול סכנין

מכבי נתניה פנתה להתאחדות לכדורגל על מנת להקדים את משחק הליגה שלה מול בני הסכנין במסגרת המחזור ה-14, שמתוכנן

ל-13 בדצמבר, ל-12 בדצמבר או לדחות אותו ל-17 בחודש לאחר שבורוסיה מנשנגלדבך מהבונסדליגה אישרה את קיום משחק הידידות בנתניה ב-14 בדצמבר.

מנשנגלדבך תגיע למשחק שיתקיים במסגרת חגיגות 60 שנים לישראל ו-80 שנים להתאחדות לכדורגל בסגל מלא כאשר המשחק צפוי להתקיים עם הסגל המלא בקופסא. המועדון אמור לקבל את תשובת ההתאחדות בעניין מחר.

החלוץ ג'ורג' בה יעבור מחר (שני) בדיקת אולטרסאונד שלאחריה יוחלט אם יחזור להתאמן או ימשיך בטיפולים. תיירי טאזמטה יערוך מחר אימון אישי עם אורי הראל ויצטרף לאימוני הקבוצה ביום שלישי.