#1

מכבי נתניה חזרה למקום הראשון בטבלה, לפחות עד המשחק של מכבי חיפה, לאחר ניצחון 1:2 על הכח עמידר ר"ג בווינטר.
אחרי מחצית ראשונה מאופסת על הדשא המזעזע במגרש הביתי של הכח עמידר, הצליחה נתניה להבקיע פעמיים, מנגיחה של אומברטו ומפנדל מוצלח של גזל, לפני שגל לוי צימק.
מאמן נתניה, לותר מתיאוס, סיכם את המשחק של חניכיו כשאמר: "היה לנו משחק קשה מאוד, במיוחד אחרי הפועל ת"א, אבל ניצחנו למרות שעדיין, כמו שיכולתם לראות, היו לנו המון המון בעיות. אני מאוד שמחתי לראות את המשחק החזק היום".


מאמן נתניה, לותר מתיאוס, סיכם את המשחק של חניכיו כשאמר: "היה לנו משחק קשה מאוד, במיוחד אחרי הפועל ת"א, אבל ניצחנו למרות שעדיין, כמו שיכולתם לראות, היו לנו המון המון בעיות. אני מאוד שמחתי לראות את המשחק החזק היום".
על כך שלפני מספר ימים אמר ששכטר הוא כישרון, אך הדיח אותו מההרכב למשחק אמר מתיאוס: "דיברתי עם איתי לפני יומיים במשך שלושת רבעי שעה ואמרתי לו שאחרי המשחקים הבינלאומיים מול לוקסמבורג ולטביה, שבהם לא שיחק, שזה היה מוקדם מדי מבחינתו להיכנס למשחקים האלה, אבל זו כבר החלטה של המאמן הלאומי".

"בנוגע לקשטן, כשהוא רוצה לזמן שחקן הוא קודם כל צריך לעבור את המאמן של הקבוצה ואז הם אמורים לעבוד יחד. ככה זה עובד בכל העולם. אני לא יכול להגיד שאני כועס, אבל אני גם לא שמח. אנחנו מדינה קטנה ואני חושב שבעשר דקות של דיבורים אנחנו יכולים ללכת מנתניה להרצליה ומהרצליה לת"א".

שחקן הכח עמידר ר"ג, חיים פנטרומלי, דיבר על המצב אליו נקלעה קבוצתו בתחתית הטבלה: "אנחנו חייבים להרים את הראש ולעבוד קשה. הגענו בחצי הראשון למצבים טובים והכדור לא נכנס, אחרי זה מקבלים גול ממצב נייח, מנסים לתקוף וזה לא עובד".

פנטורמלי הוסיף: "אנחנו צריכים להשתפר הרבה כי לא הולך לנו בניצול המצבים וגם היום היו כמה מצבים טובים ואני מקווה שבפעם הבאה זה כבר ייכנס". על המשחק מול חיפה בשבוע הבא הוסיף השחקן: "כל משחק הוא קשה. אנחנו קבוצה קטנה, נבוא, נילחם, ניתן את הלב".


לעובדה כי הקבוצה אחרי 7 מחזורים ללא ניצחון אמר החלוץ, ברק בדש: "זה מדכא מאוד, במיוחד אחרי שהתכוננו כל השבוע קשה מאוד. היתה לנו הרגשה טובה שסוף סוף הולכים להשיג ניצחון בבית, איפה שאנחנו צריכים לקחת נקודות ולא משנה נגד מי".

"אנחנו קבוצה שאסור לה להוריד את הראש, כולם ישר תוקפים אותנו ומורידים אותנו למטה. אנחנו קבוצה חזרה ואנחנו נישאר בליגה, אמרתי את זה גם לפני. ניתן את כל מה שיש לנו בהמשך וצריך להתכונן למשחק בשבוע הבא בשביל לקחת נקודות, צריך כבר לנצח".