#1

שוער בית"ר ירושלים, טברטקו קאלה, שנפצע בכף רגלו במשחק הליגה האחרון של קבוצתו מול הפועל פתח תקוה, שב היום (רביעי) להתאמן אם כי לא בצורה מלאה כשהוא עדיין נמנע מלנעול נעלי פקקים.
קאלה סובל מחתך עמוק בכף הרגל שנתפר כבר במחצית המשחק ובבית"ר אומרים שרק מחר אפשר יהיה לדעת באופן סופי האם השוער יהיה כשיר למשחק מול מ.ס אשדוד.
בכל מקרה, שוער המשנה אריאל הרוש עובד קשה באימונים כשהוא בכוננות לאפשרות שיוצב בין הקורות במשחק ביום שבת באשדוד.


גורם בקבוצה אמר ל-ONE: "בהתחלה חשבנו שקאלה לא יוכל לשחק בגלל הפציעה ברגל אבל הוא מתקדם יפה ואמור לחזור להתאמן כרגיל".
"הסיכויים שהוא ישחק בשבת גבוהים אבל בוא נחכה עוד יום ונראה".

שחקני בית"ר מספרים כי הם מעודדים מהשיחה עם המאמן ראובן עטר ומודים שלמרות המצב הקשה של הקבוצה, המאמן משדר להם ביטחון ונותן בהם אמון ומצליח להחדיר בהם את התחושה שהכול יכול להשתנות דרך עבודה קשה.
דרק בואטנג שנטש את האימון בגלל כאבים ונפיחות בקרסול חזר להתאמן כרגיל והוא יהיה כשיר למשחק ויפתח בהרכב. בניגוד לבואטנג, מי שכרגע בספק למשחק בשבת הוא אבירם ברוכיאן שסובל ממתיחה בשריר התאומים ומוגבל מאוד בתנועה.


ברוכיאן עבר טיפולים מאסיביים בחדר ההלבשה ובבית"ר עושים מאמצים להכשיר אותו למשחק. במידה וברוכיאן לא יוכל לשחק מול אשדוד, עידן טל ישחק בקישור במקומו. יחד עם זאת, ראובן עטר עשוי לתת לעמית בן שושן את המושכות בהתקפה במקום טוטו תמוז כשברקע הפרת המשמעת של החלוץ במחצית המשחק בין בית"ר לפתח תקוה בטדי.
במידה ובן שושן יקבל את חולצת ההרכב הוא יפתח בהתקפה לצידו של ברק יצחקי. גם הבלם תומר בן יוסף יכול למצוא את עצמו בהרכב הפותח על חשבונו של שמעון גרשון.
בבית"ר אומרים שייתכן שעטר יעשה מהפכה בהרכב אחרי שבשבועות האחרונים הקבוצה לא מצליחה לנצח ותומר בן יוסף הוא אחד מהאופציות לשינוי של המאמן. בכל מקרה עד למשחק בשבת נותרו לעטר עוד יומיים לתרגל מספר אופציות ולאחר מכן יבחר את ה-11 שיעלו מול חניכיו של יוסי מזרחי.