#1

מסתמן: עו"ד משה אביבי, היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, ועו"ד שלום אבן עזרא, תובע ההתאחדות לכדורגל, יסיימו את תפקידם בסוף חודש דצמבר וחוזיהם לא יוארכו, כך נודע ל-ONE.
עוד נודע, שהאיש המחזיק בזכות להאריך לשניים את החוזה הוא היו"ר אבי לוזון שיחסיהם עימו כבר לא כתמול שלשום, בפרט מאז ההחלטה להעמידו לדין לפני כחודשיים, החלטה שעוררה הדים רבים וסערה במסדרונות ההתאחדות לכדורגל שבסיומה לוזון זוכה בבית הדין.


אביבי ואבן עזרא, יודעים היטב שלוזון לא מעוניין להאריך את חוזיהם ובישיבות סגורות, אומרים בהתאחדות שהשניים יוחלפו בעורכי דין רעננים וצעירים שיגיעו ללא דעה קדומה מראש על ההתאחדות.
עו"ד שלום אבן עזרא, עובד בהתאחדות לכדורגל משנת 69' לסירוגין. בשנת 73' הוא יצר את תפקיד תובע ההתאחדות.
בסך הכל עבד אבן-עזרא 3 קדנציות בהתאחדות: מ-69 עד 73, מ-76 עד 82, ומשנת 96' ועד היום.
עו"ד משה אביבי - שעובד 11 שנה בשירות ההתאחדות, שדעותיו היו מקובלות על רוב אנשי הכדורגל בארץ, ייאלץ גם הוא להעביר את משרתו למחליפו שטרם נקבע בינואר 2009.

ל-ONE נודע שלוזון אמור להיפגש עם אבן-עזרא ואביבי בנפרד בעוד שבועיים.

אבי לוזון הגיב ואמר ל-ONE: "מבחינת ההתאחדות, הנושא עדיין לא עלה לסדר היום".


עו"ד שלום אבן עזרא ל-ONE: "אני יכול לאשר כעובדה שהחוזה שלנו תם בחודש דצמבר. לגבי החלק השני של השאלה שלך האם אני ממשיך או לא בהתאחדות לכדורגל, אני לא יודע ואני גם לא נוהג לשתף את הציבור ברצונותיי. אני בהחלט יכול להגיד לך שאני נערך מזה זמן לאפשרות שלא אמשיך בהתאחדות ואחזור לעיסוקיי הרגילים, אני נערך לאפשרות שאתחבר לעבודה אחרת"

עו"ד משה אביבי: "אכן נכון שהחוזה שלי נגמר בדצמבר. עדיין לא פנו אלי בנוגע להמשך. אם אני אמשיך או לא, אני אעשה את זה במו"מ מול ההתאחדות ולא מול התקשורת. אני לא עובד בתחושות, אלא בצורה מסודרת. כרגע אנחנו נמצאים בסוף אוקטובר. אני מאמין שבמהלך נובמבר ודצמבר נשב. כל צד יאמר את דברו. בסיום הפגישה - או שנמשיך או שלא".