#1

-בראיון שערכו תוכנית הרדיו האמריקאית "בין החבלים" עם אדג',אדג אמר שהחופשה שלקח מה-wwe היא לא ביגלל פציעות הוא למעשה אמר שרצה להתרחק לכמה זמן מהזירה ורצה לקחת הפסקה קצרה מההאבקות.

-ברט דיביאסי אחיו הקטן של מתאבק ראו טד דיביאסי,כרגע מתאמן בשטח הפיתוח של ה-FCW wwe
,ברט התחיל להתאמן שם ממש לא מיזמן והמאמנים והסוכנים שם אומרים שהוא "לומד מהר" ורואים בו עתיד מצליח.

-במהלך הסיור של סמאקדאון ו-ECW באירופה השבוע כוכב סמאקדאון פסטוס סבל מפציעה בה שרירי השוק שלו נדחסו ונפגעו,אבל אומרים שהפציעה לא כל כך חמורה והוא יהיה בסדר.

-ה-WWE חזרו להיות בקשרים עם ליגת הפיתוח לשעבר שלהם OVW הם שולחים לשם מספר קטן של מתאבקי פיתוח כדיי לתת להם להתאמן שם,ולהשתתף בהקלטות תוכניות ושידורים חיים,בכל מיקרה הם לא יחזרו לקשרים של ליגת פיתוח.

-נראה כי שם הזירה של גרגורי הלמס שונה רישמית להוריקן הלמס,כך רשום בדף שלו באתר ה-wwe הרישמי לחץ כאן לצפייה בעמוד

-כוכב ה-wwe לשעבר שאנון מור הביס אתמול את ג'או אי לג'נד כדיי להפוך לעלוף העולם הראשון באירגון WSW (אירגון מקומי בפורטוגל),מזל טוב.

-מספר אנשים שלחו אימיילים לריי מסטריו ושאלו אותו אם הוא יפסיד את המסיכה בנו מרסי לקיין הוא יאלץ להישאר בילעדייה לכל שאר הקרירה שלו?,אין שום מילה על איך האנגל הזה ימשיך אבל ידוע בצורה הפשוטה ביותר,אם ריי מפסיד בקרב נגד קיין בנו מרסי הוא יאלץ לאבד את המסיכה.

-אין שום אירועי חושך ל-WWE במהלך כל סוף השבוע מכיוון שה-WWE רוצים שכל המתאבקים והדיוות יתכוננו היטב לנו מרסי שקרב ובא ביום ראשון.

-ה-DVD החדש של אדג' יצא ב-23 לדצמבר ויהיה בוא אוסף של שלושה דיסקים ביחד הם מכילים 360 דקות שיכילו קרבות אהובים שלו,פרומואים,ועו ד קטעים ישנים ואהובים.


-שון מייקלס פורסם כי הוא אמור להופיע בפרק הבכורה של סמאקדאון ב-my network TV בלייל שישי הקרוב.אבל לא תוכנן שום קרב או סג'מנט שבו יופיע עד עכשיו.

- בעשרים לנובמבר ברט הארט יחתום למעריצים על עותקים של הספר שלו ב"קניון האמריקאי" במינאפולס.

-ecw האחרונה עשתה ריטיינג של 1.2