#1

1.הWWE התעצבנו על THQ החברה שמייצרת את המשחק SVR 2009. הסיבה היא פרסום תמונות של טריפל אייץ' במצב של חטיפת מכות. הם לא אהבו שTHQ פירסמו תמונות שבהם טריפל אייץ' מקבל מכות.


2.בראיון שנערך עם ברוק הוגאן(הבת של האלק הוגאן). היא נשאלה אם אביה מתכנן עוד קרב אחד. היא אמרה שאולי הוא יעשה עוד קרב אחרון ברסלמניה 25.(הוגאן נגד אוסטין). מתי שאבא שלי חוזר הוא לא אומר לאף אחד אפילו לא למשפחה שלו. הוגאן הוריד 44 ק"ג והוא נראה טוב מאוד ומוכן לעוד קרב אחד ואחרון.


3.נערך עם רנדי אורטון ראיון שבו שאלו אותו האם הוא שמח שטריפל אייץ' לא בתוכנית איתו יותר. הנה מה שהוא ענה:
" אני הייתי מאחורי הקלעים בפרק הדראפט. אני התפללתי אני יועבר לסמאק. זה היה דיי מצחיק שאומגה הועבר לסמאק(מה שהיה מצחיק זה שאומגה היה שמח שהוא עבר לסמאק רחוק מטריפל אייץ'). היתה לזה הרגשה של "יודע מה? לפחות אני רחוק מטריפל אייץ". אז אומגה עובר לסמאק. ואז אני רואה שטריפל אייץ' בסמאקדאון. אני בא לאומגה ואומר לו F**K you אתה צריך להתמודד איתו לבד עכשיו. את האמת זאת הייתה ההעברה הכי טובה בערב"


4.כמו שראיתם גרגורי הלמס הופיע בבועה בסמאקדאון.הוא צפוי לחזור בשבועות הקרובים לזירהץ


5.כמו שכולם יודעים מאז סמארסלאם טייקר לא התאבק. בגלל שהוא לא החלים 100% מהפציעה שלו. טייקר חזר מוקדם מדי. בינתיים מצבו משתפר והוא מוגבל רק לקרבות זוגות. מקורות אומרים שהברך שלו מחלימה ובקרוב הוא יוכל לחזור לקרבות אחד על אחד ולהתחיל את הקרבות עם ביג שואו


6.הדמות של מיק פולי מנקיינד שייכת לWWE. אבל הפרסונה של מיק פולי, דוד לאב וקקטוס ג'ק הן היצירות של מיק. את דוד לאב הוא יצר בתקופת התיכון ואת קקטוס כמה שנים לפני WWE. מיק אמר שרוב הסיכויים שהוא ישתמש בפרסונה של קקטוס ג'ק .


קרדיט לאתרי ספוילרים ולי על התרגום!
תהנו