#1

בתכנית אימפקט שהוקלטה אתמול ותשודר ביום שישי, ג'ף ג'ארט הגיע לזירה בסיום התכנית ודיבר על כך שמתאבקים כמו AJ סטיילס וסמואה ג'ו החזיקו את TNA על הכתפיים לפני קורט אנגל וסטינג. אנגל הגיע ודיבר לא יפה לא ג'ארט ואז קורט אתגר אותו לקרב בבאונד פור גלורי (האירוע הגדול ביותר של TNA). ג'ארט אמר שהוא לא יתאבק, אבל הצביע על המסך ואז היה ווידאו של מיק פולי אומר "בנג בנג" ואומנם לא הכריזו רשמית שפולי יתאבק, אבל כנראה שזה יקרה בבאונד פור גלורי!

הרייטינג של ראו האחרון היה 2.7, רייטינג רע לכל הדעות. ירידה גדולה מהרייטינג בשבועות הקודמים, התכנית לא עברה בשום נקודה בתכנית את המספר 3.0.
השעה השנייה של ראו שעבר נכנסה למקום השביעי בטבלת השבועית של תכניות הכבלים הנצפות ביותר מגיל 18-49.

לאחר ראו האחרון, שון מייקלס רץ לזירה ונתן לג'ריקו וקייד SCM. לאחר מכן הוא דיבר והסתובב במשך דקות ארוכות וחילק כיפים לקהל.

למי שפספס, ב3.10 סמאקדאון עוברת לערוץ My Network TV ובערוץ הכינו ספיישל מיוחד:
ביום חמישי, ה2.10, ישודר ספיישל שעה אחת של רסלמניה 24 (בפעם הראשונה בטלוויזיה, יענו ללא תשלום) והוא יסכם את הרגעים הגדולים.
ביום שישי, ה3.10, סמאקדאון תהיה מהדורה מיוחדת, גם המהדורה הראשונה בMNT וגם מהדורת "אלוף נגד אלוף", כל קרב בתכנית הזו יהיה אלוף נגד אלוף. כבר הוכרז רשמית שהמיין איבנט יהיה קרב משולש בין כל אלופי העולם: טריפל אייץ' נגד כריס ג'ריקו נגד מאט הארדי. כמובן שהקרב יהיה לא על שום אליפות.

אנשים גבוהים בWWE, במיוחד וינס מקמהן, מאוד אוהבים את העבודה שולדימיר קוזלוב עושה כרגע בסמאקדאון ובעקבות האהבה שלהם הוא מקבל פוש גדול בסמאק, כמו למשל התקיפה של ג'ף הארדי בסמאק של שבוע שעבר (נא לא להגיב עם ספויילרים מסמאק של השבוע). בתחילה מאוד לא אהבו את העבודה שלו ואפילו דחו את הדביוט הטלוויזיוני שלו מספר פעמים, אך כעת נראה שהוא השתפר והוא עובד קשה מאוד בשביל זה מאחורי הקלעים.

הנה מספר חדשות על מתאבקים שייתכן ובזמן הקרוב תקראו על פיטוריהם:
- הארדקור הולי בסכנה גדולה. הולי הושעה לפני כמה חודשים וכעת מתגלה שהוא נתפס גונב משככי כאבים מתיק של אחד המתאבקים במהלך סיבוב הופעות. הולי גילה כי הוא מכור לסמים וכרגע הוא נמצא בגמילה, אבל העובדה שהוא "התמכר בסתר" ללא בקשת עזרה מהמנהלים עובדת לרעתו וייתכן כי המתאבק הותיק ימצא בקרוב את דרכו החוצה מהארגון.
- צ'אק פולמבו גם הוא בדרך לעוף. בהתחלה וינס מקמהן אהב את הגימיק של האופנוען, אבל במהרה נמאס לו מזה והוא הפסיק את הפוש לפולמבו. הסוכנים של הWWE אף פעם לא אהבו את צ'אק. פולמבו עבר בדראפט המשני לסמאקדאון ומאז לא הופיע שם.
- ועוד מתאבק: פול לונדון. הרבה חושבים שללונדון אין "חוש טבעי" להתחבר עם הקהל ובנוסף אין לו חברים "במקומות הגבוהים" בארגון שימליצו על יכולותיו, דבר שפוגע בו. החברים הקרובים אליו אומרים הוא בחור נחמד ואפילו התחיל להשקיע בשיעורי משחק במטרה לשפר את הדמות שלו, אבל בכל זאת בWWE לא מתעניינים בו כל כך.

למי שפספס, בראו האחרון הראו מתאבק חדש בשם דולף דיגלר. מי שמשחק את הדמות הוא ניק נמת', חבר לשעבר ב"ספיריט סקאווד". בראו האחרון הוא הופיע במסגרת שני סגמנטים שבהם הוא מציג את עצמו לפני מייק אדמלי וכריס ג'ריקו, כנראה שזה הכיוון בו הדמות שלו תלך ונמשיך לראותו מאחורי הקלעים עד הדביוט שלו.

במהלך קרב הMMA בנו סרנדר, אבד הקשר בין הלווין לחברות הכבלים כמעט בכל הערוצים ששידרו את האירוע. המסך היה חשוך לכמה דקות, ושחזר ראו 2 בחורות חשופות חזה למשך 5-15 שניות ואז המסך הוחשך שוב, הראו פרסומת של TNA והשידור החי חזר. גורמים בTNA ובחברות הכבלים טוענים שמישהו "עלה על התדר" של השידור וחיבל בו בכוונה.

מתאבקת TNA וECW לשעבר, סאלינס, עזבה את TNA. היא בוודאי יותר מוכרת להם בשם שלי מרטינז, בECW היא שיחקה את הדמות של אריאל, החברה של קווין ת'ורן (הערפד). מקורות בTNA אומרים שהיא דרשה העלאה קלה במשכורת שלה, אך הארגון סירב לתת לה אותה ובנוסף לכך היא מצטלמת לתפקיד ראשי בסרט איטלקי חדש ולא יהיה באפשרותה להגיע לכל הקלטות אימפקט בחודשים הקרובים.


קרדיט לאתר אחר על החדשות!!