#1

סמואה ג'ו מתחיל את התוכנית ומדבר על כך שהערב הוא לא יעזוב עד שהוא יכה בסטינג , קווין נאש נכנס ומדבר קצת , ואז הוא אומר שהוא רוצה לראות עם ג'ו מוכן ל-"נו סרנדנר" , הוא מציע לו להלחם מול 3 יריבים שונים , ג'ו מסכים.


אביס מאתגר מישהו לקרב :


אביס נגד כריסטיאן , אביס מבצע צ'וק סלאם על כריסטיאן אבל הוא מתמחק לו , כריסטיאן מבצע תרגיל סיום על אביס , קורט אנגל ובוקר T נכנסים לזירה ומתחילים להרביץ לכריסטיאן , שניהים תופסים את כריסטיאן , קורט נותן כיסא לאביס אבל הוא מרביץ לקורט , בוקר וקורט משתלטים על אביס ומתחילים להרביץ לו , מאט מורגן רץ לזירה ומעיף ביחד עם אביס אותם החוצה , מורגן לוקח תמקרופון ואומר שיהיה קרב 2 על 2 ביניהים בהמשך הערב , קורט מסכים.


מאחורי הקלעים מדברים עם דה גורו , מדברים על כך שיהיה לו קרב ב-"נו סרנדר" נגד בלאק מאצ'יסמו בקרב סולם , המנצח יזכה בסו קאל ואל.


AJ סטיילס נכנס לזירה וקורא לפראנק מיר(החבר של קורט) החוצה , פראנק מיר יוצא , AJ מדבר על כך שהוא הפריע לו בקרב העפלה נגד קורט בשבוע שעבר , פראנק מיר אומר שהם ילחמו ב-"נו סרנדר" אבל בסטייל שלו , קרב שיהיה שלושה סיבובים , כול קרב 5 דקות , קרב אגרוף כזה(יתכן ואני טועה כי אני לא ממש זוכר).


אוסום קונג מנצחת את רוקסי בקרב בלי חוקים , לאחר הקרב אוסום קונג רצתה להכות ברוקסי עם הכסא , ODB נכנסת לזירה מהר , אוסום קונג לוקחת שופט כבן ערובה ואז היא יוצאת מהזירה , ODB במפתיעה מכה עם הכסא בשופט.


האתגר של קווין נאש :


סמואה ג'ו מנצח את ג'וני דביין , קרב מאוד קצר , ג'ו מנצח אחרי תרגיל סיום.
סמואה ג'ו מנצח את לאנס רוק , גם קרב קצר , ג'ו מנצח אחרי בעיטה ואז הכנעה.
סמואה ג'ו מנצח את טומקו(מי אמר שהוא פוטר ?) , טומקו מבצע סלאם על ג'ו אבל ג'ו מתחמק , טומקו מנסה לחקות את התרגיל סיום של נאש על ג'ו אבל הוא שוב מתמחק לו , ג'ו מושך את טומקו לפינה , בועט בו ואז מבצע תתרגיל סיום עליו ומנצח , אחרי הקרב נאש נכנס לזירה ואומר לג'ו שהוא מוכן ל-"נו סרנדר".קורט אנגל ו-בוקר T מנצחים את מאט מורגן ואביס , קרב טוב , מאט מורגן ואביס שלטו ברוב הקרב , לקראת הסוף שאביס נשען על החוטים ומנסה להרים את קורט , TEAM 3D מגיעים , BRO ריי תופס תיד של אביס , ו-BRO דיבון מכה בו עם הכסא , קורט סופר מהר ומנצח.


סטינג מדבר וקורא לג'ו , ג'ו נמצא למעלה(היכן שתמיד סטינג מדבר משם) , ג'ו מדבר קצת ואומר שהוא יהיה ב-"נו סרנדר" אבל לא לבד , נשמעת המנגינה של ג'ף, ג'רט , ג'רט נכנס מעל הכניסה הרגילה , הוא עומד עם הגיטרה ויש מלא זיקוקים , ככה נגמרת התוכנית.

קרדיט לאתר אחר!
תהנו והכי חשוב תגיבו!!!