#1

גאידמק העביר 42 מיליון ש"ח בבקרת התקציבים
יום חמישי, 11 בספטמבר 2008, 12:36
מאת: אסף שקד, מערכת וואלה! ספורטארקדי גאידמק הביא לסיום המשבר הנוכחי של בית”ר ירושלים כשהעביר 42 מיליון שקל. ב-15:00 יאושר התקציב בהתאחדות. עטר אמור לעמוד על הקווים מול מכבי תל אביב, טוטו תמוז ישחק

האם המשבר הזמני שפקד את בית"ר ירושלים נמצא מאחוריה? בבקרת התקציבים בהתאחדות לכדורגל אישרו היום (חמישי) כי הועברו 42 מיליון שקלים על ידי הבעלים, ארקדי גאידמק, מה שעשוי לפתור את הסאגה של הימים האחרונים, כשבשעה 15.00 בצהריים התקציב אמור להיות מאושר ואם לא יהיו כל תקלות, בית"ר תתמודד ביום ראשון מול מכבי תל אביב.

כזכור, בימים האחרונים נוצר משבר סביב העברת הקבוצה בבקרת התקציבים ורק אתמול בית המשפט פסק כי בנק המזרחי לא חייב להעמיד ערבויות לגאידמק. בעקבות זאת החלו שאלות לגבי האפשרות שהקבוצה לא תוכל להעביר את כל תקציבה, שמגיע לכ-120 מיליון שקלים.

בעקבות הדיווחים לפיהם הסכום החסר הועבר, בית"ר אמורה להופיע למשחק מול מכבי תל אביב עם ראובן עטר על הקווים, כמו גם טוטו תמוז שיוכל לשחק. לגבי סבסטיאן אבראו, ידוע כבר עתה בוודאות שהוא לא יעבור השבוע בבקרה ולא ייקח חלק במשחק מול מכבי תל אביב.

לקראת השעה 15:00 כאמור צפוי רבינוביץ' להודיע האם התקציב של בית"ר מאושר. גורם בכיר בבית"ר אמר בנושא: "לפני שבועיים הייתה בעיה עם אבראו בגלל שהמאמן יצחק שום לא רצה אותו. המצב כעת שונה, הצוות המקצועי כן מעוניין בו, אבל יש לנו בעיות מול הסוכנים שלו. כל עוד זה לא ייפתר, לא נוכל להעביר אותו בבקרה". על עטר ותמוז אמר אותו גורם: "הם יוכלו ליטול חלק בהתמודדות".

קרדיט ל walla.co.il

http://news.walla.co.il/?w=/7/1345116